Praca ASYSTENT DS. KOORDYNACJI I ROZLICZANIA PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH Koszalin "BEST ENGLISH" - ANGIELSKI DLA DZIECI ZOFIA KRAWIEC

75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
rekrutacja uczestników, przygotowanie postępowań ofertowych, koordynacja projektu, monitoring projektu i uczestników, organizacja pracy biura projektu, kontakt z UP i IP, przygotowanie wniosku o płatność i innych dokumentów projektowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Czasowy ze stawka miesięczną

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT DS. KOORDYNACJI I ROZLICZANIA PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koszalin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Koszalin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koszalin

Zawód: koordynator projektów unijnych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 18.09.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe- realizacja minimum jednego rocznego projektu edukacyjnego (9.1.1 POKL, 9.2 POKL), umiejętność analitycznego myślenia, szybkie przyswajanie wiedzy, bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie MS Excel), mile widziane odbyte szkolenia z zakresu rozliczania projektów, gotowość do odbywania podróży ( obszar woj. zachodniopomorskiego i pomorskiego)

Nazwa pracodawcy:
"BEST ENGLISH" - ANGIELSKI DLA DZIECI ZOFIA KRAWIEC

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Adres pracodawcy: 77-133 Tuchomie, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt z pracodawcą także drogą e-mailową: dzieciolandia.krawiec (at) gmail.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: bytowski

Gmina pracodawcy: Tuchomie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tuchomie

Profil działalności pracodawcy:
Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Zawód wykonywany przez pracownika: koordynator projektów unijnych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.08.2016