Praca ASYSTENTKA DZIAŁU WYSYŁKI Garbatka Akrostal Produkcja Sp. z o. o. Sp.k.

Miejsce pracy:
64-610 Garbatka 119, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
drukowanie zamówień, wystawianie dokumentów systemowych PWZ; RWZ, kontrola wymiarów, współpraca z handlowcami, praca w programie Symfonia Handel, ewidencja plików z pakietu Office

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA DZIAŁU WYSYŁKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Garbatka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rogoźno

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Znajomość pakietu MS Office

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Dokładność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Excel

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Specjalista do spraw sprzedaży

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: Znajomość programu SYMFONIA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość programu SYMFONIA HANDEL będzie dodatkowym atutem;miejsce wykonywania pracy: Garbatka, godziny pracy: 7.30-15.30

Nazwa pracodawcy: Akrostal Produkcja Sp. z o. o. Sp.k.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
dokumenty aplikacyjne przesyłać na podany adres e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Rogoźno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Garbatka

Numer budynku pracodawcy: 119

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży