Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Słupca kontakt przez PUP

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na bidety

Stanowisko: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Pomoc przy:- księgowaniu wydatków, dochodów, przychodów, kosztów Funduszu Pracy na kontach analitycznych i syntetycznych,- sporządzaniu przelewów z Funduszu Pracy i EFS kontrahentom Urzędu zgodnie z zawartymi umowami cywilno - prawnymi- sprawdzaniu , dekretowaniu dziennych zestawień list wypłat świadczeń dla bezrobotnych, składek na ubezpieczenie społeczne , ubezpieczeń zdrowotnych oraz podatku- uzgadanianiu obrotów i sald kont analitycznych i syntetycznych Funduszu Pracy ,- sporządzaniu sprawozdań finansowych- sporządzaniu dklaracji podatkowych

Data publikacji: 2016-04-29

Lokalizacja: Słupca (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pomoc przy:- księgowaniu wydatków, dochodów, przychodów, kosztów Funduszu Pracy na kontach analitycznych i syntetycznych,- sporządzaniu przelewów z Funduszu Pracy i EFS kontrahentom Urzędu zgodnie z zawartymi umowami cywilno - prawnymi- sprawdzaniu , dekretowaniu dziennych zestawień list wypłat świadczeń dla bezrobotnych, składek na ubezpieczenie społeczne , ubezpieczeń zdrowotnych oraz podatku- uzgadanianiu obrotów i sald kont analitycznych i syntetycznych Funduszu Pracy ,- sporządzaniu sprawozdań finansowych- sporządzaniu dklaracji podatkowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słupca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słupecki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 02.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Znajomość obsługi komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: sumienność, punktualność, odpowiedziałność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Piastów 2, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: słupecki

Gmina pracodawcy: Słupca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupca

Ulica pracodawcy: Piastów

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Kierowanie i udział w pracach mających na celu zwiększenie efektywności gospodarowania.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-05 - Tczew (pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż, obsługa klientów, wyeksponowanie towarów i ich zamawianie, kasowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Marklowice (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

obsługa klientów, odpowiedzialność za rozwijanie sprzedaży w firmie, pozyskiwanie nowych klientów i obsługa stałych klientów firmy pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Jabłonowo (mazowieckie)

TYNKARZ - od 1 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ - od 13 PLN

Osoba musi być komunikatywna w rozmowie oraz dyspozycyjna.
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Januszkowice (opolskie)

DORADCA TECHNICZNY - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Żuromin (mazowieckie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 000 PLN

- wykonywanie robót ciesielskich i ogólnobudowlanych
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Krosno (podkarpackie)

PIEKARZ (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - 997,4 PLN

Murarz
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kozia Wieś (świętokrzyskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

prezentowanie oferty, sprzedaż produktów, analiza potrzeb klienta, prowadzenie dokumentacji, przyjmowanie zleceń oraz reklamacji.
kontakt przez PUP - 2017-08-24 - Puławy (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 2 000 PLN

przygotowanie produktu gotowego celem jego nalania oraz przekazania dalej do automatu celem zamknięcia opakowania
kontakt przez PUP - 2017-08-22 - Kamienica Polska (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż lodów
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Zgierz (łódzkie)

ŚLUSARZ PO METALU - od 950 PLN

Obróbka (czyszczenie, szlifowanie, polerowanie) elementów miedzianych i przygotowywanie do montowania. Praca w godz. 6:00-17:00 około 80godz./mc.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Radwanice (dolnośląskie)

KIEROWCA/DOSTAWCA/MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Dostawa towarów, pomoc na magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Skawina (małopolskie)

OPIEKUN - do 2 000 PLN

opiekun w Domu Pomocy Społecznej
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Łęczyca (łódzkie)

MENEDŻER PRODUKTU - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-07-20 - Białobrzegi (mazowieckie)

POMOC KUCHARZA - 997,4 PLN

pomoc kucharza
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Obsługa klientów, dbanie o wizerunek sklepu, tworzenie wystaw sklepowych, utrzymywanie czystości miejsca pracy, wykładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Bochnia (małopolskie)

Obsługa kasy fiskalnej; przyjmowanie i wykładanie towarów na regałach
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Pamiątkowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2017-08-02 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Przygotowanie dostarczonego towaru do sprzedaży, przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ, utrzymanie czystości w sklepie, kontrola terminów towarów w sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Hańsk Pierwszy (lubelskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kurzelów (świętokrzyskie)

doradztwo oraz obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Kwidzyn (pomorskie)

SERWISANT URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z progarmem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Bielsko-Biała (śląskie)

WYTWARZANIE DETALI WYPOSAŻENIA WNĘTRZ SAMOCHODÓW - od 13 PLN

1. Wkładanie komponentów gumowych lub poliuretanowych do maszyny w celu utworzenia detalu do samochodu. 2. Zabezpieczenie maszyny silikonem aby zabezpieczyć detal przed przywarciem do maszyny. 3. Wyjmowanie detalu z maszyny. 4. Obróbka detalu z pozostałości. 5. Sprawdzanie detalu pod kątem jakościowym. 6. Wypełnianie dokumentacji i tablic technologicznych. 7. Bieżące zaznajamianie się z dokumentacją technologiczną dotyczącą procesu produkcyjnego. 8. Wykonanie założonych norm produkcyjnych. 9. Zachowanie reżimów technologicznych i jakościowych zgodnie z dokumentacją technologiczną. 10. Prawidłowe wypełnianie wszystkich dokumentacji i tablic.- UWAGI: Koszty badań lekarskich pokrywa zleceniodawca. - Wynagrodzenie: 13 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 1 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy na kolejny miesiąc. Umowy są podpisywane cyklicznie co miesiąc w zależności od zapotrzebowania pracodawcy użytkownika na pracowników.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:00-14:00, 14;00-22:00, 22:00-6:00. Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok doświadczenia przy wytwarzaniu detali lub komponentów samochodowych w branży automotiv. Wymagane umiejętności: dobry wzrok, spostrzegawczość, zdolności manualne (będą weryfikowane specjalnym testem podczas rozmowy kwalifikacyjnej).
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Katowice (śląskie)

CIEŚLA-ZBROJARZ - do 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe kierunkowe; doświadczenie zawodowe min. 3 lata; zbrojenie i szalowanie systemowe i tradycyjne; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice i okolice
kontakt przez PUP - 2017-08-24 - Gliwice (śląskie)