Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (STAŻ) Chobienia kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chobienia, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
ksiegowanie dokumentów, prace biurowe, wprowadzanie danych do komputera

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chobienia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykszt. średnie lub wyższe ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Jana Kilińskiego 12b, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubiński

Gmina pracodawcy: Lubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubin

Ulica pracodawcy: Jana Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 12b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN LEŚNYCH - od 2 000 PLN

Zrywka drewna załadunek i rozładunek pozostałości zrębowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Nowe Guty (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

księgowanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Myślenice (małopolskie)

STAŻ - DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Obsługa klientaPomoc w wypełnianiu wnioskówInformowanie o przepisach prawaPrzyjmowanie i rejestrowanie wnioskówWykonywanie innych czynności zleconych przez Kierownika
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Chorzów (śląskie)

SEKRETARKA NOTARIALNA - od 2 000 PLN

obsługa sekretariatu
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Niepołomice (małopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

księgowanie dokumentów KP i R, naliczanie VAT
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wieluń (łódzkie)

STAŻ - TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

pomoc przy prowadzeniu i obsłudze sekretariatupomoc przy koordynacji obiegu korespondencjipomoc w wprowadzaniu danech do systemupomoc przy sporzadzaniu raportów, zestawień itp.obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Katowice (śląskie)

ROBOTNIK PRZYGOTOWUJĄCY DREWNO - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Urszulewo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 925 PLN

przygotowywania dokumentów medycznych, pomoc w rejestracji pacjentów, zakładanie kart, umawianie wizyt
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Zamość (lubelskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Pakowanie towaruWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Jarosław (podkarpackie)

POMOCNICZY PRACOWNIK W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

Wykonywanie prostych prac budowlanych.Miejsce wykonywania pracy: terytorium całej Polski.
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Sława (lubuskie)

STAŻ - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

pon- pt 8-16
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Opole (opolskie)

POMOC KUCHENNA - od 12 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Warszawa (mazowieckie)

HANDLOWIEC - PRACE INTERWENCYJNE - do 1 850 PLN

dojazd do klienta, sprzedaż materiałów do obróbki drewna tj. piły, frezerów, wierteł itp
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Tczew (pomorskie)

SPRZEDAWCA - DEKORATOR - 997,4 PLN

Sprzedawca - dekorator / nabór staż do 30 r. ż.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Pabianice (łódzkie)

PROGRAMISTA Z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ J.UKRAIŃSKIEGO, ROSYJSKIEGO, ANGIELSKIEGO - od 1 850 PLN

programista z biegłą znajomością j.ukraińskiego, rosyjskiego, angielskiego
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Lubsko (lubuskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

oferta stażu dla wskazanego kandydata: praca kancelaryjno-biurowa, sporządzanie czystopisów pism,
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Piła (wielkopolskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

Kierowca - magazynier
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Goniądz (podlaskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - do 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji, obsługa telefonu, faxu oraz interesantów
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Adamów (lubelskie)

ŚLUSARZ - od 3 000 PLN

montaż konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Tarnowskie Góry (śląskie)

MAGAZYNIER (RPO II) - 997,4 PLN

Nauka: kontroli jakości i ilości przyjmowanego/wydawanego towaru, wprowadzania towaru do programu komputerowego, rozmieszczania towarów w magazynie, inwentaryzacji towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Gdynia (pomorskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

układanie glazury w budynkach mieszkalnych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Głosków (mazowieckie)

ASYSTENT DS. HANDLOWYCH - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-wsparcie funkcjonowania działu sprzedaży-przygotowywaniu ofert dla klientów-wprowadzaniu ofert do klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Gdynia (pomorskie)

870S - PRACOWNIK OBSŁUGI HALI - od 1 850 PLN

wykładanie towaru, dbanie o ekspozycję i oznakowanie, prace porządkowe w sklepie i magazynie
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Radom (mazowieckie)

KUCHARZ - do 3 500 PLN

Kucharz z Indii, znający Tandoor, typowe indyjskie potrawy. Umowa zlecenie - na początek, następnie umowa na czas nieokreślony.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 50+ - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Różanki (lubuskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 2 000 PLN

sprzedaż na kasie, przyjmowanie towaru poprzez czytnik i wprowadzanie faktur KC-Firma, wystawianie towaru na dział sprzedaży, robienie zamówień do E - Harta
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Kobylanka (małopolskie)

SPRZEDAWCA - FLORYSTA (STAŻ) - 997,4 PLN

obsługa klienta w kwiaciarni
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Lubin (dolnośląskie)