Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI/ PO STAŻU Puławy kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI/ PO STAŻU

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prace w księgowości i rachunkowości

Data publikacji: 2016-03-30

Lokalizacja: Puławy (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI/ PO STAŻU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Puławy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
zanajomość ustaw podatkowych i ustawy o rachunkowościodbyty staż

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Stary Rynek 14/16, 24-300 Opole Lubelskie, powiat: opolski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: opolski

Gmina pracodawcy: Opole Lubelskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opole Lubelskie

Ulica pracodawcy: Stary Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14/16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Podobne oferty pracy

INŻYNIER SYSTEMU - od 7 325 PLN

Wymagania: umiejętność projektowania warstw fizycznej i łącza danych dna potrzeby systemów radiokomunikacji mobilnej w 5G, OFDM, MIMO, RRM, znajomość procesów standaryzacji 3GPP, doświadczenie w prowadzeniu badań symulacyjnych z wykorzystaniem oprogramowania MatLABZAKRES OBOWIĄZKÓW: analiza, optymalizacja i specyfikacja algorytmów warstwy fizycznej i łącza danych dla celów implementacji w produktach. Pracownik będzie ekspertem w dziedzinie badań nad sieciami mobilnymi przyszłości (rok 2020 i dalej), będzie uczestniczył w procesie tworzenia i oceny innowacyjnych rozwiązań oraz tworzenia własności intelektualnej (patentów
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTAŻYSTA OKIEN DRZWI - od 2 000 PLN

SPORZĄDZANIE OFERT TECHNICZNO- HANDLOWYCH, WERYFIKACJA TECHNICZNA I PRZEKAZYWANIE ZAMÓWIEŃ DO PRODUKCJI MONITOROWANIE REALIZACJI ZAMÓWIEŃ, USTALANIE HARMONOGRAMU MONTAŻY
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Ciechanów (mazowieckie)

236U - MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Radom (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. NALEŻNOŚCI - od 3 800 PLN

Kontrolowanie wpływó klientów, doradztwo kredytowe, rraportowanie. Bezpośredni kontakt z klientem hiszpańskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Choszczno (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

Prowadzeni negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi lub chińskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - 997,4 PLN

prace administracyjno biurowe, obsługa korespondencji, archiwizacja dokumentów, redagowanie pism, obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Łomianki (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Budry (warmińsko-mazurskie)

KOORDYNATOR PROJEKTU - od 3 500 PLN

Rozwiązywanie potencjalnych konfliktów i problemów związanych z implementacją projektu. Analiza danych, przygotowywanie cyklicznych raportów. Znajomość j. angielskiego jest wymagana do codziennego kontaktu z klientem wewnętrznym, zewnętrznym (zagranicznym).
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Wrocław (dolnośląskie)

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

oferta stażu: przynoszenie poczty. przekazywanie dekratowanych pism zainteresowanym,
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Piła (wielkopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

czyności pomocnicze przy murowaniu, czyności pomocnicze przy tynkowaniu, czyności pomocnicze przy montażu rusztownic, rozładowanie dostaw materiałów, czyszczenie i przygotowanie miejsc dla innych robotników.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Mielec (podkarpackie)

STOLARZ-MONTAŻYSTA - od 2 200 PLN

obróbka drewna i materiałów drewnopochodnych, montaż stelaży do mebli wypoczynkowych
kontakt przez PUP - 2017-06-12 - Czarnowice (lubuskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Zapoznanie sie z Regulaminami oboiązującymi w DPS. Szkolenie wstępne i stanowiskowe w zakresie BHP. Zapozanie się z zakresem obowiązków na stanowisku opiekuna. Nabycie umiejętności postępowania psychologicznego z osobami w wieku starczym i niepełnosprawnymi. Czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańców, w razie zauważenia niepokojących zachowań i natychmiastowe zgłoszenie dyżurnej pielęgniarce. Sprawowanie opieki nad mieszkańcami. Dbanie o wygląd estetyczny mieszkańców i pomieszczeń. Udział w toalecie potrzebujących pomocy i obłożnie chorych, zmienianie bielizny osobistej i pościelowej oraz słanie łózek, kąpieli mieszkańców, rozdawanie posiłków, karmienie mieszkańców. Udzielanie pomocy osobom niepełnosprawnym w załatwianiu potrzeb fizjologicznych. Dowożenie mieszkańców na badania i konsultacje lekarskie oarz na zbiegi z zakresu rehabilitacji i fizykoterapii. Uczestnictwo w róznych formach szkolenia zawodowego.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW (REFUNDACJA KOSZTÓW ZATRUDNIENIA OSOBY DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 300 PLN

- sprzedaż paliw i produktów dostępnych w stacji paliw
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Rymanów (podkarpackie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Oława (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNY - do 1 850 PLN

Prace w magazynie i w produkcji
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIKI BIUROWY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Obróbka drewna,cięcie, szlifowanie, frezowanie, lakierowanie (okien i drzwi), wykonywanie mebli, kontakt z Anglii, Ukrainy, Rosji w celu uzgodnienia szczegółów zamówień (wymiary, detale)
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Żywiec (śląskie)

HANDLOWIEC - od 1 100 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami towarów i usług z Wietnamu, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych zgodnie z pełnomocnictwami
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA MIĘSA - od 12 PLN

Prace związane z obsługą skórowaczek, odbłaniarek, kutrów, wilków, pakowarek, nadziewarek, etykieciarek itp.Miejsce pracy: Sława ul.Przemysłowa 6 lub Wróblów
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Sława (lubuskie)

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH - od 2 300 PLN

MONTAŻ ŚCIAN I SUFITÓW Z PŁYT GIPSOWO-KARTONOWYCH, SZPACHLOWANIE, WYKONYWANIE OBMIARU PRAC;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA PROJEKTÓW, BADANIA WYSOKOŚCIOWE, DOŚWIADCZENIE W BUDOWIE POWIERZCHNI HANDLOWYCH
kontakt przez PUP - 2017-06-12 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA- POMOC KATERINGU PFRON - od 1 850 PLN

Obsługa i rozwożenie potraw
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Łódź (łódzkie)

F-PRACOWNIK BIUROWY - 1 850 - 1 950 PLN

Ewidencja poczty przychodzącej i wychodzącej, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym firmy, wsparcie administracyjne dla pracowników biura, windykacja krajowa i zagraniczna, przygotowywanie dokumentów dla działu kadr, realizacja projektów zleconych przez przełożonego, kontrola stanów artykułów biurowych, obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Okmiany (dolnośląskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

wykonywanie prac płytkarskich na ścianach i posadzkach zgodnie z systemem narzuconym przez inwestora (np. symetrycznie) i zgodnie z projektem.Praca według kontraktów na terenie całej Polski.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Brzeziny-Kolonia (śląskie)