Praca ASYSTENT/ ASYSTENTKA STYLISTY Polkowice WIZAŻYSTA-STYLISTA-FRYZJER LEMO JACEK WYSOCKI

K. B. Kominka, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: POMOC PRZY STYLIZACJI, WIZAŻU

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + PREMIA OD UTARGU

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT/ ASYSTENTKA STYLISTY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: polkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Polkowice

Zawód: wizażystka / stylistka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: KREATYWNOŚĆ

Nazwa pracodawcy: WIZAŻYSTA-STYLISTA-FRYZJER LEMO JACEK WYSOCKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
TELEFONICZNIE, POTEM OSOBIŚCIE PO UMÓWIENIU TERMINU Z PRACODAWCĄ!

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: polkowicki

Gmina pracodawcy: Polkowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Polkowice

Ulica pracodawcy: K. B. Kominka

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: wizażystka / stylistka