Praca ASYSTENT AGENTA CELNEGO Siedlisko Chemikals Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

14-500 Siedlisko 8, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
realizacja czynności odpraw celnych zgodnie z procedurami i obowiązującymi przepisami prawa, archiwizowanie zapisów czynności odpraw celnych, przesyłanie do księgowości i klientów zawiadomień o wysokościach i terminach uregulowania długu celnego, bieżąca aktualizacja zabezpieczenia generalnego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT AGENTA CELNEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siedlisko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: braniewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Braniewo

Zawód: agent celny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
rosyjski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie, dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność

Nazwa pracodawcy:
Chemikals Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, bezpośredni kontakt z pracodawcą

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: braniewski

Gmina pracodawcy: Braniewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siedlisko

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Zawód wykonywany przez pracownika: agent celny