Praca ARCHIWISTA Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Góra, powiat: górowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Archiwista zakładowy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ARCHIWISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: górowski

Zawód: archiwista zakładowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: po stażu

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Poznańska 4, 56-200 Góra, powiat: górowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: górowski

Gmina pracodawcy: Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Góra

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Pomoc społeczna.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: archiwista zakładowy