Praca ARCHITEKT WNĘTRZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: wykonywanie projektów wnętrz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ARCHITEKT WNĘTRZ

Data zakończenia pracy: 22.05.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe kierunkowe: architekt, architekt wnętrz

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-KADROWY - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Sławno (zachodniopomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Radomsko (łódzkie)

DORADCA SERWISOWY - od 1 850 PLN

Kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługa klientów. Znajomość branży motoryzacyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż mięsa, mleka, nabiału
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Bełchatów (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Piła (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 150 PLN

Specjalista ds. obsługi klienta zajmuje się obsługą pasażerów linii lotniczej Qatar Airways, udziela im wsparcia i niezbędnych informacji. Zajmuje się także przygotowywaniem biletów, ich aktywną sprzedażą, rezerwacjami, oraz anulowaniem podróży. Na bieżąco wprowadza niezbędne zmiany do systemu Amadeus. Obsługuje pasażerów w języku angielskim, oraz w co najmniej jednym innym języku (w zależności od przypisanego rynku). Jest zobowiązany do podnoszenia i aktualizowania swojej wiedzy na bieżąco, zgodnie z wytycznymi i procedurami. Praca na trzy zmiany:Od 08:45 do 17:00; 09:45 di 18:00; 10:45 do 19:00Umowa na czas określony - Po okresie pół roku w momencie kiedy pracownik uzyskał pozytywną ocenę od Kieronika Centrum Kontaktu z Klientem umowa na czas nieokreślony.Wysokość wynagrodzenia miesięcznego: 3150zł brutto miesięcznie przez pierwsze 5 tygodni zatrudnienia. Następnie 3500zł brutto (wynagrodzenie podstawowe) + 300zł brutto po pomyślnym zakończeniu przez pracownika kompleksowego szkolenia z zakresu systemu rezerwacji biletów lotniczych, zaliczenie wszystkich wymaganych testów, oraz uzyskanie pozytywnej oceny od Kierownika Centrum Kontaktu z Klientem.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Wrocław (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

przygotowanie stanowiska pracy: dezynfekcja, sterylizacja narzędzi; czynna asysta w zabiegach stomatologicznych; rejestracja pacjentów; prowadzenie dokumentacji medycznej
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kłaj (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Pieńsk (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - 25 PI - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów, prowadzenie spotkań handlowych, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Żarów (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Biskupie (wielkopolskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 000 PLN

Roboty murarskie, tynkarskie.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Legnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA/STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klienta i kasy fiskalnej, sporządzanie zamówień towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Opole Lubelskie (lubelskie)

POMOCNIK MONTAŻYSTY - 2 000 - 2 660 PLN

-pomoc przy montażu okien i drzwi.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - od 1 750 PLN

spawanie, przecinanie części i elementów ze stali, żeliwa, metali
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Oleszyce (podkarpackie)

STAŻ - OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

pon- sob 7-15
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - do 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe; 2 lata doświadczenia w pracy przy produkcji okien, zdolności manualne; rzetelność przy wykonywanych pracach, obowiązkowość w pracy, umiejętność pracy w zespole; zakres obowiązków: organizowanie stanowiska pracy zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż ergonomii i ochrony środowiska; wszelkie prace przy produkcji stolarki aluminiowej i PCV na różnych etapach procesu; jedna zmiana; miejsce pracy: Pyskowice;
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Pyskowice (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PPOŻ, OCHRONA MIENIA I DBAŁOŚĆ O JEGO ESTETYKĘ, PRZYGOTOWANIE SAMOCHODÓW DO SPRZEDAŻY, MYCIE I ODKURZANIE SAMOCHODÓW, PORZĄDKOWANIE TERENU KOMISU
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Chojna (zachodniopomorskie)

SAMODZIELNY REFERENT ROZLICZEŃ KONT PŁATNIKÓW SKŁADEK ORAZ REALIZACJI DOCHODÓW - 997,4 PLN

Samodzielny referent rozliczeń kont płatników składek oraz realizacji dochodów
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK SZKLARNIOWY - od 1 850 PLN

pielęgnacja pomidorów i ogórków; sprzatanie szklarni oraz pomieszczeń magazynowych; zbiór pomidorów, ogórków i sortowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Granice (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

inne prace zlecone
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Rogoźno (wielkopolskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY-UMREFDO30/16/0128 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Witnica (lubuskie)

OPERATOR STOŁU GRZEWCZEGO - od 1 850 PLN

Obsługa stołu grzewczego
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Świdwin (zachodniopomorskie)

PIEKARZ (Z) - do 1 850 PLN

Piekarz
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Tarnów (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie, wydawanie towaru, kontrola ilościowa oraz jakościowa przyjmowanych i wydawanych towarów, organizowanie właściwych warunków magazynowych dla poszczególnych towarów, dbanie o obieg stosownych dokumentów związanych z podejmowanymi czynnościami, monitorowanie i kontrola stanów magazynowych, prowadzenie czynności załadowczych i wyładowczych
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - od 1 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, wiedza z zakresu prawa pracy, technik i procedur rekrutacyjnych, doświadczenie zawodowe: 1 rok doświadczenia w rekrutacji i selekcji pracowników, znajomość j. ukraińskiego, rosyjskiego w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: planowanie i realizacja procesów rekrutacji pracowników z rynków Europy Wschodniej.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Lublin (lubelskie)

obsługa klienta,sprzedaż mięsa i wędlin
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Chrzanów (małopolskie)

ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

Wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Kłecko (wielkopolskie)