Praca APARATOWY STACJI UZDATNIANIA WODY Bodaczów Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie sp. z o.o.

Miejsce pracy:
22-460 Bodaczów, powiat: zamojski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Obsługa stacji uzdatniania wody kotłowej zgodnie z instrukcjami, obsługa maszyn/wsparcie pracy maszyn, rzetelne wypełnianie dokumentacji procesowej, dbalość o standardy jakościowe wykonywanej pracy, raportowanie uwag i niezgodności.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: APARATOWY STACJI UZDATNIANIA WODY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bodaczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zamojski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szczebrzeszyn

Zawód:
operator urządzeń do produkcji tłuszczów roślinnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność obsługi komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Uprawnienia energetyczne do eksploatacji urządzeń: kotły parowe, sieci i instalacje cieplneDoświadczenie co najmniej 2 lata pracy w zakładzie produkcyjnym.

Nazwa pracodawcy: Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: zamojski

Gmina pracodawcy: Szczebrzeszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bodaczów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu