Praca APARATOWY OBRÓBKI MLEKA Chełm Spółdzielnia Mleczarska BIELUCH w Chełmie

Miejsce pracy:
Chemiczna 4, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Praca na linii produkcyjnej,obsługa maszyn i urzadzeń przemysłu spozywczego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: APARATOWY OBRÓBKI MLEKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełm

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chełm

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chełm

Zawód:
operator urządzeń do produkcji wyrobów mleczarskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0:
Operator urządzeń do produkcji wyrobów mleczarskich

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagania:wykształcenie średnie technik technolog żywnośći-preferowane mleczarstwoumiejętność sprawnej i efektywnej organizacji pracy.kontakt:22-100 Chełm ul. Chemiczna 4tel.82 565-40-93

Nazwa pracodawcy: Spółdzielnia Mleczarska BIELUCH w Chełmie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Chełm

Gmina pracodawcy: Chełm

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chełm

Ulica pracodawcy: Chemiczna

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: przetwórstwo mleka i wyrób serów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie