Praca APARATOWY-KOORDYNATOR (NR 5845) Bydgoszcz "MD-PROECO" Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 65, 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Do zadań pracownika należeć będzie:- obsługa urządzeń elektrycznych i mechanicznych instalacji- monitorowanie funkcjonowanie urzadzeń- konserwacja urzadzeńPracodawca oferuje:- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku- profesjonalne narzędzia pracy- profesjonalne szkolenie zawodowe- nowoczesny system zarządzania i bardzo dobre warunki pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: APARATOWY-KOORDYNATOR (NR 5845)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: aparatowy procesów chemicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Idealny kandydat powinien spełniać wymagania:- wykształcenie min. zawodowe techniczne- uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT II WJO- odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracyMile widziane:- doświadczenie w branży energetycznej, ciepłowniczej, chemicznej lub pokrewnej- zamieszkanie w Bydgoszczy lub bliskiej okolicy

Nazwa pracodawcy: "MD-PROECO" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres e-mailowy: sekretariat (at) mdproeco.plProsimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)."Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 65

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: aparatowy procesów chemicznych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.08.2016