Praca ANKIETER Rzeszów kontakt przez OHP

Stanowisko: ANKIETER

Wynagrodzenie: 5 - 8 PLN

Zakres obowiązków: ankieter

Data publikacji: 2016-10-03

Lokalizacja: Rzeszów (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 5 - 8 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: godzinowy lub akord,

Nazwa stanowiska: ANKIETER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Zawód: ankieter

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 5 - 8 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w pracy ankietera, łatwość nawiązywania kontaktu, dobra organizacja pracy,

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Rzeszów

al. Piłsudskiego 31, 35-074 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: al. Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 31

Profil działalności pracodawcy: usługi

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Rzeszów

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter