Praca ANKIETER Przemyśl kontakt przez OHP

Pewne i sprawdzone smartfony.

Stanowisko: ANKIETER

Wynagrodzenie: 100 - 200 PLN

Zakres obowiązków: Wypełnianie ankiet, badanie satysfakcji klientów.

Data publikacji: 2016-06-08

Lokalizacja: Przemyśl (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Wypełnianie ankiet, badanie satysfakcji klientów.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 100 - 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie zależne od liczby wypełnionych ankiet.

Nazwa stanowiska: ANKIETER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przemyśl

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Przemyśl

Zawód: ankieter

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 100 - 200 PLN

warunkiPracyIPlacy_powodOddelegowania: Zlecenie pracy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługi urządzeń mobilnych- tablet/ smartfon

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Komunikatywność, miła aparycja.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Przemyśl

Okrzei 2, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Zgłoszenie do MBP w Przemyślu

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Przemyśl

Gmina pracodawcy: Przemyśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przemyśl

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Przemyśl

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.06.2016