Praca ANIMATOR KULTURY Strzelce Krajeńskie kontakt przez PUP

Strzelce Krajeńskie, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Wg. harmonogramuFP

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR KULTURY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzelce Krajeńskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 19.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Al. Wolności 39, 66-500 Strzelce Krajeńskie, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Ulica pracodawcy: Al. Wolności

Numer budynku pracodawcy: 39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KROJCZA-KRAWCOWA - od 1 850 PLN

szycie i precyzyjne wykrawanie pokrowców tapicerskich, obić oraz elementów meblowych z tkanin, materiałów skóropodobnych i skóry według ściśle określonego wzoru katalogowego, rozcinanie materiału na mniejsze odcinki (sekcje), przemieszczanie wykrojów do stanowisk ich kompletowania, dobór skór, rozplanowanie rozkroju i krojenie wyrobów ze skór naturalnych, sprawdzanie sprawności technicznej, regulowanie i konserwowanie obslugiwanych maszyn krojczych, informowanie mistrza o stwierdzonych nieprawidłowościach
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 200 PLN

częste wyjazdy służbowe, utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m. in. z Wietnamu, organizowanie sprzedaży towarów
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK SERWISU - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

MONTER IZOLACJI - od 3 000 PLN

MONTAZ IZOLACJI, SPAWANIE KONSTRUKCJI WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, STAŻ PRACY MIN 5 LAT, UMIEJĘTNOŚC SPAWANIA, UPRAWNEIINA SPAWACZA
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE OBUWNICZYM - od 1 850 PLN

sprzedaż obuwia w sklepie i przez internet
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Sosnowiec (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Lipce Reymontowskie (łódzkie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 000 PLN

świadczenie usług opiekuńczo-wspierających, karmienie, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, pomoc w ubieraniu się, pomoc w dbaniu o higienę, organizowanie czasu wolnego
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

zakres obowiązków związany z wykonywaniem czynności w charakterze kierowcy samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Mielec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. wielobranżowych i odzieży
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - do 2 500 PLN

wykonywanie szalunków na obiektach mostowychpraca na umowę zlecenie, w okresie późnijeszym możliwość umowy o pracę, wymagana dyspozycyjność w godzinach 7.00-15.00, praca na terenie całego kraju, pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz transportoferta dostępna w sali D
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wrocław (dolnośląskie)

BARISTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, prace baristyczne
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK WYMIANY I NAPRAWY OGUMIENIA - od 1 850 PLN

NAPRAWA OGUMIENIA, MECHANIKA SAMOCHODOWA
kontakt przez PUP - 2014-11-28 - Dolice (zachodniopomorskie)

RECEPCJONISTA - do 1 850 PLN

przyjmowanie i zapisywanie pacjentów na usługi w salonie
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Zgorzelec (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

Prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży w tym również z wietnamskimi, przygotowywanie i zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Rzgów (łódzkie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

- wykonywanie prac ogólnobudowlanycH, dekarstwo, tynki, docieplenia itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Katowice (śląskie)

MONTER ZABUDOWY SUCHEJ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac monterskich oraz szpachlowanie.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Chojna (zachodniopomorskie)

ADMINISTRATOR STRON INTERNETOWYCH - od 1 850 PLN

w/d stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Warszawa (mazowieckie)

POŚREDNIK PRACY - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Olkusz (małopolskie)

POMOCNIK MECHANIKA - do 1 850 PLN

prace związane z naprawą samochodów osobowych, wymiana opon
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Rakszawa (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Złotoryja (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Recepcjonista - stażysta
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Muszyna (małopolskie)

SPRZEDAWCA STAŻ EFS - POWER (SZPROTAWA) - 997,4 PLN

praca w sklepie wielobranzowym, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Szprotawa (lubuskie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - 1 850 - 2 000 PLN

montaż elementów drewnianych , skręcanie, zbijanie itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Głogówko (dolnośląskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

rejestrowanie korespondencji, zbieranie informacji z wykorzystaniem internetu, przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych, przygotowywanie pism, bieżące prowadzenie sekretariatu, obsługa komputera, skanera, drukarki
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Ukta (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

program
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Krasnystaw (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pisanie faktur, obliczanie zużytego paliwa, kontakty z klientami, monitorowanie płatności
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Bełchatów (łódzkie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

wprowadzanie zamówień produkcyjnych do systemu, sporządzanie załączników do zamówień itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

- bezusterkowe wykonywanie konstrukcji spawanych zgodnie z instrukcjami i dokumentacją techniczno - montażową, której opis często opracowany jest w jęz. angielskim,- konieczność współpracy w grupach posługujących się jęz. ukraińskim/białoruskim oraz konieczność składania raportów do osób bezpośrednio nadzorujących pracę.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Pinczyn (pomorskie)