Praca ANIMATOR KULTURY Rząśnia kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rząśnia, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: prowadzenie działalności kulturowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANIMATOR KULTURY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rząśnia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pajęczański

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

1 Maja 65, 98-330 Pajęczno, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dobór kandydatów na podstawie cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pajęczański

Gmina pracodawcy: Pajęczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pajęczno

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 65

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 500 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Branża transport. Praca biurowa- podstawy księgowości. Pisanie zleceń transportowych, faktur.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Łódź (łódzkie)

LEKTOR JĘZYKA CHIŃSKIEGO - od 4 000 PLN

Prowadzenie kursów i konwersacji w języku chińskim, wspomagająco w angielskim. Przygotowanie i prowadzenie programu do nauczania i konwersacji w języku chińskim, prowadzenie zajęć dla dzieci i dorosłych z języka chińskiego. Wykształcenie wyższe. Bardzo dobra znajomość języka chińskiego i angielskiego.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Marki (mazowieckie)

OPERATOR ZAUTOMATYZOWANEJ LINII PRODUKCYJNEJ - do 1 850 PLN

montaż wiązek elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Radomsko (łódzkie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Dębowiec (wielkopolskie)

MONTER - od 1 850 PLN

montowanie zawiasów
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Myszków (śląskie)

STARSZY DORADCA DS. OBSŁUGI KLIENTA - 3 900 - 4 800 PLN

obsługa klienta w branży turystycznej w j. francuskimrozwiązywanie problemów i zapytań klientow poprzez obslugę połaczeń przychodzacych, wiadomości email oraz czatów.udzielanie pomocy klientowi w zaplanowaniui dokonaniu niezbędnych rezerwacji związanych z potrzebami klienta , które zapewni mu pełną satysfakcję przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniego poziomu efektywności i jakości pracy- dostarczanie klientowi najwyższej jakości serwisu oraz wsparcia przed i po sprzedazowego- identyfikacja, odpowiednia kwalifikacja i interpretacja potrzeb klienta oraz pomoc w rozwiazywaniu problemów zgłoszonych przez klienta w sposób, który wzmocni i podniesie satysfakcje klienta.szybkie i skuteczne reagowanie na zmieniające sie potrzeby klientów, rozwiązywanie problemów oraz zapytań klientów jakie mogą sie pojawić przed , w trakcie oraz podróży
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kraków (małopolskie)

REFERENT DS ZAOPATRZENIA - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ STAZ PO WER - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków - dania kuchni polskiej, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Piaseczno (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU - od 1 200 PLN

wdrażanie i opracowywanie strategii marketingowej danej firmy, kreowanie wizerunku firmy, wspieranie działu sprzedaży, ocena szans rynowych związanych ze sprzedażą towarów lub usług na rynku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Spełnianie czynności opiekuńczych w stosunku do uczniów, wykonywanie innych czynności, wynikających z rozkładu zajęć dzieci w czasie dnia
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Żary (lubuskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Mycie głowy, strzyżenie włosów, modelowanie fryzur, wykonywanie uczesań, farbowanie.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Przygłów (łódzkie)

PILARZ - od 1 600 PLN

prace związane z leśnictwem,
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Jełowa (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przygotowanie towaru do sprzedaży, obsługa klienta i kasy fiskalnej, prowadzenie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Miechów (małopolskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ - od 1 850 PLN

obsługa maszyny do montażu wkładów kominowych, konserwacja i naprawa inst. grzewczej
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

obsługa klienta, kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Drzewica (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, ZAMAWIANIE TOWARU, OBSŁUGA LOTTOMATUWYMAGANIAMILE WIDZINE WYKSZTAŁĆENIE ŚREDNIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ,
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

obsługa maszyn i urządzeń, wykrawanie elementów materiałów, planowanie zleceń produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Głowno (łódzkie)

OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH - 997,4 PLN

Obsługa maszyn introligatorskich.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Przyprostynia (wielkopolskie)

PRACOWNIK II STOPNIA WYKONUJĄCY PRACĘ W RAMACH PRAC PRAC INTERWENCYJNYCH - do 2 100 PLN

roboty drogowe na drogach powiatu złotoryjskiego
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Złotoryja (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Cieszyn (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

montaż mebli z gotowych elementów, przygotowanie materiałów do samodzielnego montażu
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Wyszków (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DROGOWYCH - od 1 850 PLN

Operator maszyn drogowych
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Hrubieszów (lubelskie)

OPERATOR CNC/ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

obsługa i programowanie maszyn CNC, prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Bojszowy (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 387,5 PLN

sprzatanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Lipsko (mazowieckie)

MŁODSZY KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 6 000 PLN

Rozwiązywanie problemów technicznych o nieznacznym skomplikowaniu i pomoc we wdrażaniu usprawnień u klientów. Odpowiedzialność za część cyklu wdrażania projektu u klienta. Współpraca z innymi zespołami w ramach firmy w celu konfiguracji, wdrażania oraz bieżącego nadzoru rozwiązań sieciowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Oborniki (wielkopolskie)

REFERENT (DOTACJE) - 997,4 PLN

Udzielanie informacji bezrobotnym i pracodawcom, którzy chcą pozyskać środki na rozxpoczęcie działalności gospodarczej lub utworzenie dodatklowego miejsca pracy.Przygotowywanie korespondencji do osób, które otrzymały pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej. Sprawdzanie danych wnioskodawców w komputerze w celu ustalenia statusu osoby ubiegającej się o dotację.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Gdynia (pomorskie)