Praca ANIMATOR KULTURY Podłęże kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Podłęże, powiat: pińczowski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
organizowanie imprez, zabaw, gier, turniejów, wystaw, dyskotek, planowanie działalności w zakresie zaspokajania potrzeb kulturalnych i rekreacyjnych, organizowanie kół zainteresowań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR KULTURY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Podłęże

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pińczowski

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 20.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Kurs florystyczny

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: szkolenie- Animator przyjęć dla dzieci

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
oferta stażu w ramach programu PO WER dla osób do 30 roku życia (w pierwszej kolejności kierowane będą osoby długotrwale bezrobotne według programu PO WER oraz osoby niepełnosprawne)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie

Złota 7, 28-400 Pińczów, powiat: pińczowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z Urzędu Pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: pińczowski

Gmina pracodawcy: Pińczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pińczów

Ulica pracodawcy: Złota

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy