Praca ANIMATOR KULTURY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
planowanie,realizacja przedsięwzięć metodyczno-instruktorskich,wspólpraca z amatorskimi kołami artystycznycmi, nadzorowanie pracy zespołu wokalno-instrumentalnego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 380 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANIMATOR KULTURY

Data zakończenia pracy: 29.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
staż w organizacjach kultury, operatywność, przygotowanie w dziedzinie kultury i oświaty

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie towarów od dostawców,metkowanie towarów,ekspozycja towarów,sprawdzanie ważności towarów,prawidłowe przechowywanie towarów,obsługa klienta,obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Gruczno (kujawsko-pomorskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - od 1 850 PLN

urozmaicanie czasu wolnego mieszkańcom-opieka
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Lipsko (mazowieckie)

SHAREPOINT DEVELOPER (PROGRAMISTA SHAREPOINT) - do 11 386 PLN

Rozwój baz danych przy użyciu SQL Server lub Oracle, ścisła współpraca z zespołami programistycznymi i testowymi, inne obowiązki przydzielone przez pracodawcę. Sala H
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Wrocław (dolnośląskie)

DEKARZ - od 2 500 PLN

dekarz. Praca na woj. śląskiego i opolskiego.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Zabrze (śląskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - 997,4 PLN

zapoznanie się z zakresem obowiązków, zadaniami działu, zapoznanie się z dokumnetacją, obsługa sprzętu biurowego, telefonu, szukanie i porównywanie ofert dostawców, kontakt z klientem, porządkowanie i segregowanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Pszczyna (śląskie)

NAUKA: OBSŁUGI INERESANTÓW; WYDAWANIA TOWARUUKŁADANIA I SEGREGOWANIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Konin (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 850 PLN

prace biurowe, kadrowe, pomoc w księgowości
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Chruściel (warmińsko-mazurskie)

KELNER-BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klientów w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Żarki (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie: zawodowe; mile widziane doświadczenie w branży cukierniczej lub piekarniczej; ks. zdrowia; zakres obowiązków: obsługa maszyn piekarniczo - cukierniczych, wyrób oraz sprzedaż wyrobów cukierniczych (deserów), dzienne przyg. witryny sklepowej; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Pyskowice (śląskie)

MAGAZYNIER (S,30+) - 997,4 PLN

Zapoznanie sie z działaniem i organizacją przedsiębiorstwa oraz zasadami BHP, zapoznanie sie z działalnością poszczególnych komórek, zakresami obowiązków pracowniczych i organizacją pracy, kierowanie wózkiem widłowym, sprawdzanie pod względem ilościowym i jakościowym dostarczanych towarów, wydawanie towarów z magazynu, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczenie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, czynny udział w inwentaryzacjach
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 950 PLN

Znajomość sprzętu samojezdnego z napędem mechanicznym do samodzielnej obsługi w codziennych obowiązkach przez pracownika wykorzystywanej w czyszcZeniu płyt tarasowych, chodnikowycH, marmuru, kamienia naturalnego z plam w celu utrzymania porządku technicznego budynków oraz terenu przylegającego. Przycinanie zieleni, dosadzanie krzewów, drzew oraz dbałość o roślinność, mycie klatek schodowych profesjonalnymi produktami specjalnego stosowania, mycie okien, dokonywanie oprysków sezonowych, odśnieżanie ciągów komunikacyjnych na osiedlach mieszkaniowych, zabezpieczanie ciągów komunikacyjnych przez solenie, przygotowywanie terenów zielonych do obsadzania roślinności, drobne samodzielne naprawy wszelkich awarii i usterek w budynku: wymiana opraw oświetleniowych, przywracanie sprawności oświetlenia wewnątrz i na zewnątrz budynków, naprawy ubytków w strukturach ścian, tynkach. Obsługa urządzeń elektromechanicznych jak odkurzacze ogrodowe, wiertarki, kosy ręczne spalinowe, przycinanie zieleni, opróżnianie koszy na śmieci, wystawianie pojemników na śmieci w dniu ich wywozu. Wykształcenie zawodowe ogrodnicze. Doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące. Umiejętność dobrej znajomości obsługi maszyn czyszczących profesjonalnego użytku wraz z osprzętem; kosiarek, solarek, zamiatarek, pługu do śniegu, szczotek zbierających oraz do śniegu, przycinarek do cięcia żywopłotów i żywotników. Znajomość oprysków do ochrony roślin i zasady ich stosowania. Znajomość profesjonalnych środków czystości do kamienia naturalnego oraz konglomeratów stosowanych w budownictwie mieszkaniowym. Wiedza na temat pielęgnacji roślin i krzewów w tym stosowanych oprysków i zasad BHP. Mile widziana najomość maszyny SCRUBTEC 651/653/661.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Ząbki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Zamawianie i sprzedaz towarów,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Morawica (świętokrzyskie)

TOKARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Nowy Miedzechów (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

1. Poznanie przepisów p.poż i BHP.2. Przyjmowanie i rozdzielanie korespondencji.3. Rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących.4. Przepisywanie i wypełnianie korespondencji.5. Przyjmowanie interesantów oraz udzielanie informacji.6. Odbieranie telefonów i łączenie rozmów do odpowiednich pracowników.7. Obsługa komputera i urządzeń biurowych.8. Archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Łęczyca (łódzkie)

PROGRAMISTA JAVA - od 5 000 PLN

Opracowanie wydajnego kodu programu z szerokiej pomocy specyfikacji programowych
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Troszyn (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Garwolin (mazowieckie)

TŁUMACZ JĘZYKA CHIŃSKIEGO - od 2 300 PLN

Tłumaczenie dokumentów z języka chińskiego na jezyk angielski. Kontakt z klientami i kontrahentami chińskojęzycznymi.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Łódź (łódzkie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Warszawa (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 900 PLN

Szycie poszczególnych elementów plecaków i zszywanie ich w gotowy wyrób. Umowa na okres próbny 3 miesiace, następnie umowa na czas określony, jedna zmiana w godz. 7-15.Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, ul. Traktatowa 6
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Wrocław (dolnośląskie)

REFUNDACJA (-30, UZUP.) - PRACOWNIK GASTRONOMII - do 1 850 PLN

- przygotowanie produktów do sprzedaży - obsługa klienta - obsługa kasy fiskalnej - przyjmowanie zamówień telefonicznie - dbanie o stanowisko pracy - postepowanie zgodnie z przepisami bhp oraz ppoz
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Chorzów (śląskie)

PRACZKA - od 12 PLN

przyjmowanie i wydawanie dostarczonych przez klientów rzeczy do prania
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR- MECHANIK - od 1 850 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

SPRZEDAWCA NA TELEFON - TELESPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

prowadzenie sprzedaży telefonicznej, pozyskiwanie i obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA DPC RM 30-50 - od 1 850 PLN

prace w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Sława Wielkopolska (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - od 2 400 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 750 PLN

Przyjmowanie pojazdów samochodowych i maszyn do naprawy. Ustalanie przy pomocy urządzeń do diagnostyki awarii, braków i przekazywanie mechanikowi, podłączanie sprzętu i urządzeń do pojazdu, obsługa urządzeń, komputera do odczytu problemów diagnostycznych, wymiana części i konserwacja pojazdów i zabezpieczeń antykorozyjnych, wymiana płynów eksploatacyjnych, mycie i czyszczenie części i zespołów. Wymiana opon i olejów, filtrów pod nadzorem mechanika. Oferta pracy przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)