Praca ANIMATOR BOISKA "ORLIK" Gryfów Śląski Gimnazjum im. Kombatantów Ziemi Gryfowskiej Gryfów Śląski

Uczniowska 11, 59-620 Gryfów Śląski, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
sprawowanie opieki nad boiskiem "ORLIK"-według harmonogramu

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 000 - 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: -

Nazwa stanowiska: ANIMATOR BOISKA "ORLIK"

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gryfów Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lwówecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gryfów Śląski

Zawód: nauczyciel wychowania fizycznego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 000 - 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy:
Gimnazjum im. Kombatantów Ziemi Gryfowskiej Gryfów Śląski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, list motywacyjny, ksero dyplomu potwierdzającego kwalifikacje wychowania fizycznego

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lwówecki

Gmina pracodawcy: Gryfów Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gryfów Śląski

Ulica pracodawcy: Uczniowska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: nauczyciel wychowania fizycznego

Podobne oferty pracy

OPERATOR AUTOMATU DO CIĘCIA I GIĘCIA ZBROJEŃ - od 3 000 PLN

Obsługa automatu do cięcia i gięcia zbrojeń. Umowa zlecenia lub umowa o pracę na czas określony.
Comfort S.A. - 2016-09-19 - Rakowice Małe (dolnośląskie)

KASJER BANKOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Przygotowanie towaru do sprzedaży, zapoznanie się z towarem, oferowanie towaru klientom
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Gryfów Śląski (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. C Z ADR - od 2 900 PLN

realizacja zleceń transportowych w zakresie dostaw gazu, przestraeganie obowiązujących praepisów, w tym czasu pracy, dbałośc o powierzony ładunek, sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów, dbałośc o nzrzędzia pracy i ekonomiczną eksploatacje pojazdu, prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, ADR cysterny cysterny kl. 2 (mile widziane)
BAŁTYKGAZ Sp. z o.o. - 2016-03-11 - Rakowice Małe (dolnośląskie)

RZEŹBIARZ PROFILARZ - od 1 850 PLN

rzeźbienie w granicie, wykonywanie profilu
Kamieniarstwo Marcin Rygas - 2016-07-14 - Pasiecznik (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - od 2 400 PLN

kierowca C+E w ruchu międzynarodowym
PROGRESS Wierzbicki Paweł - 2016-08-31 - Przecznica (dolnośląskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

pakowanie, klejenie podłokietników w stelażach meblach, transport wewnętrzny
"FF Polmex" Sp. z o.o. - 2016-06-17 - Proszówka (dolnośląskie)

INFORMATYK - 2 000 - 2 500 PLN

Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śl. - 2017-01-13 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

Wystawianie faktur i innych dokumentów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Gryfów Śląski (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

WĘDLINIARZ - 2 200 - 2 700 PLN

praca stojąca przy produkcji wędlin i wędzonek
Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp.j. - 2016-10-20 - Proszówka (dolnośląskie)

ŚLUSARZ- SPAWACZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac spawalniczych, obsługa produkcyjna urządzeń i maszyn przeznaczonych do obróbki metalu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Gierczyn (dolnośląskie)

INŻYNIER ELEKTRYK - od 2 000 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Lubomierz (dolnośląskie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 9 PLN

zasadnicze zawodowe, podstawowa znajomośc języka niemieckiego, znajomość rysunku technicznego, wykonywanie szalunków do elementów prefabrykowanych z betonu na podstawie rysunku technicznych - dokumentacja w języku niemieckim i polskim
Burkle Sp. z o.o. Rakowice Małe - 2016-04-05 - Rakowice Małe (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towaru, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Płóczki Górne (dolnośląskie)

STOLARZ - od 3 000 PLN

Przygotowywanie form do produkcji prefabrykatów żelbetowych zgodnie z dokumentacją techniczną (wycięcie elementów składowych formy, złożenie elementów formy w całość, budowa formy na stanowisku produkcji).
Comfort S.A. - 2015-12-01 - Rakowice Małe (dolnośląskie)

PROTOKOLANT - od 1 850 PLN

minimum średnie wykształcenie, mile widziane doświadczenie,znajomość osługi komputera, praca biurowa
Sąd Rejonowy w Lwówku Śl. - 2016-09-28 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie odzieży w taśmie
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

MECHANIK - 997,4 PLN

prace mechaniczne-naprawa aut
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 500 PLN

wykształcenie średnie/wyższe, mile widziane doświadczenie, obsługa komputera praca w dziale kadr
Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp.j. - 2016-10-05 - Proszówka (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

mile wuidziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciel handlowy, prawo jazdy kat. B, pozyskanie nowych klientów
"PROGRESS" Spółka Jawna Paweł Stęplewsk i Łukasz Barcewicz - 2016-10-21 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)