Praca ANANLITYK PROGRAMISTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Świadczenie wsparcia systemów na 2 linii (platforma Oracle EBS ERP w kilku strumieniach i modułach), projektowanie i rozwijanie narzędzi monitorujących dla aplikacji funkcjonalnych, zarządzanie incydentami z pierwszej i drugiej linii wsparcia, tworzenie raportu incydentów, ich analiza, określanie przyczyn i działań, które należy podjąć w systemie dziennym, tygodniowym i kwartalnym. Przygotowywanie prezentacji analiz tych incydentów. Osoba na tym stanowisku będzia miała kontakt z: Oracle E-Business Suite, Oracle Business Intelligence Enterprise Edition, Oracle Forms, SalesForce oraz Operational Support Experience on BPEL, SOA Services Interfaces, Oracle Forms, XML Publisher Reports.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Nazwa stanowiska: ANANLITYK PROGRAMISTA

Data zakończenia pracy: 09.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
WCZEŚNIEJSZA STYCZNOŚC Z TEMATYKĄ ITIL, WYSOKA KOMUNIKATYWNOŚĆ, W TYM W J.ANGIELSKIM (NIEZBĘDNE DO KONTAKTU Z KLIENTAMI I REALIZACJI CODZIENNYCH OBOWIĄZKÓW) WIEDZA Z ZAKRESY STYSTEMÓW ERP, DOŚWIADCZENIE W POSZCZEGÓLNYCH MODUŁACH ORACLE EBS: IEXPENSES& ACCOUNTS PAYABLES, IPROCURMENT, PO, FA&GL WIEDZA Z ZAKRESU PRODUKTÓW MICROSOFT OFFICE, SQL ORAZ BAZ DANYCH ORACLE ORAZ OBIEE (ORACLE BUSINESS INTELLIGENCE ENTERPRISE EDITION). DOBRE UMIEJĘTNOŚCI ANALITYCZNE minimum dwa lata doświadczenia zawodowego jako developer (programista) lub we wsparciu aplikacji, doświadczenie we wspieraniu projektów realizowanych dla globalnych klientów, doświadczenie w sektorze finansowym lub finansowych procesach biznesowych, doświadczenie w PL/SQL lub jako Salesforce Developer/Admin (APEX) i Java Enterprice Edition będzie dodatkowym atutem. Dostępność do pracy w weekendy.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.04.2016