Praca ANALITYK BIZNESOWO - SYSTEMOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z kontrahentami, przeprowadzanie analizy biznesowej w projektach informatycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK BIZNESOWO - SYSTEMOWY

Data zakończenia pracy: 01.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe ekonomiczne, od 2 lat doświadczenia zawodowego, komunikatywność, analityczne myślenie, biegła znajomość języka angielskiego i ukraińskiego (z uwagi na kontakt z kontrahentami anglojęzycznymi oraz z Ukrainy).

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie