Praca AMBASADOR MARKI Turek ADECCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy: 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta, informowanie o promocjach

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 400 - 1 700 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

Nazwa stanowiska: AMBASADOR MARKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Turek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: turecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Turek

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 400 - 1 700 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Nazwa pracodawcy:
ADECCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

GÓRNOŚLĄSKA 64, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail kolo (at) adecco.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kalisz

Gmina pracodawcy: Kalisz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kalisz

Ulica pracodawcy: GÓRNOŚLĄSKA

Numer budynku pracodawcy: 64

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa