Praca AMBASADOR MARKI/ HOSTESSA Olsztyn kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Informowanie konsumentów o markach i produktach z portfolio wyrobów tytoniowych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 14 - 20 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: /h

Nazwa stanowiska: AMBASADOR MARKI/ HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 14 - 20 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci),Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (między poniedziałkiem, a sobotą),Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,Umiejętność prezentacji i komunikatywność, uczciwość, zaangażowanie, charyzma, zmotywowanie do pracy będą dodatkowymi atutami.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn

Narutowicza 4, 10-581 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Ulica pracodawcy: Narutowicza

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa