Praca AJENT SALONIKU PRASOWEGO Końskie KOLPORTER Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Miejsce pracy:
26-200 Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż produktów i usług, dbałość o budowanie relacji z klientami, zarządzanie finansami, utrzymanie obowiązujących standardów firmy

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: podstawa + prowizja

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: AJENT SALONIKU PRASOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Końskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: konecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Końskie

Zawód: kioskarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w sprzedaży, umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

Nazwa pracodawcy: KOLPORTER Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Zagnańska 61, 25-528 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt z pracodawcą telefoniczny lub mailowy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Zagnańska

Numer budynku pracodawcy: 61

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Zawód wykonywany przez pracownika: kioskarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.03.2016