Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Szamotuły PZU S. A. ODDZIAŁ OKRĘGOWY POZNAŃ

Stanowisko: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Sprzedaż ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych.Wymagana własność działalność.

Data publikacji: 2016-09-21

Lokalizacja: Szamotuły (wielkopolskie)

Pracodawca: PZU S. A. ODDZIAŁ OKRĘGOWY POZNAŃ

RYNEK 43, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych.Wymagana własność działalność.

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szamotuły

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szamotulski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szamotuły

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat.B - wymagane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: wykształcenie min. średnie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: własny samochód wymagany

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: otwartość

Nazwa pracodawcy: PZU S. A. ODDZIAŁ OKRĘGOWY POZNAŃ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

CYRYLA RATAJSKIEGO 8, 61-725 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Preferowany kontakt z pracodawcą: telefoniczny.Miejsce wykonywania pracy: Szamotuły, Pniewy, Ostroróg.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: CYRYLA RATAJSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO B - od 1 850 PLN

Rozwożenie pizzy, pomoc w kuchni
"DON VITTO" UL. SZCZUCZYŃSKA SZAMOTUŁY - 2016-03-16 - Szamotuły (wielkopolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 PLN

wykształcenie min. średnie, podstawowa umiejetność obsługi komputera. Zawieranie umów polisy na życie.Agent ubezpieczeniowy bez działalności gospodarczej.Firma zapewnia szkolenie
PZU S.A - 2016-05-25 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SEKRETARKA - POMOC - 997,4 PLN

Pomoc w prowadzeniu sekretariatu
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Pniewy (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 1 850 PLN

Rozwożenie towaru, trasy międzynarodowe (Niemcy, Belgia, Holandia)
KKSM LOGISTIC KATARZYNA MORAWIEC - 2016-04-04 - Szamotuły (wielkopolskie)

TECHNOLOG - od 3 500 PLN

-opracowywanie specyfikacji materiałowych w systemie SAP-opracowywanie marszrut technologicznych w systemie SAP-tworzenie danych podstawowych materiałów w systemie SAP
STER Sp. z o.o. - 2016-09-21 - Mutowo (wielkopolskie)

TOKARZ - od 3 200 PLN

Prace tokarskie
AMS Energa Sp. z o.o. - 2016-08-04 - Wronki (wielkopolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - do 2 000 PLN

Prowadzenie ewidencji polis ubezpieczeniowych, sporządzanie ofert i ich przedstawianie klientom.WYMAGANIA:wykształcenie średnie, obsługa komputera, mile widziane doświadczenie w zawodzie.
AUTO TRANSPORT KUZIOŁA - 2016-02-23 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

MALARZ - od 1 850 PLN

Prace wykończeniowe (malowanie, szpachlowanie, płyty G.K.)
M-3 ARTYKUŁY REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE SZAMOTUŁY - 2016-11-14 - Szamotuły (wielkopolskie)

ŚLUSARZ, OPERATOR OBRABIAREK CNC - od 2 500 PLN

Prace ślusarskie, pomocnicze prace orzy obsłudze obrabiarek CNC.Mozliwość przyuczenia.
"RAIS-NARZĘDZIA MOCUJĄCE" GRZEGORZ RAIS - 2017-05-29 - Buszewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 003,62 PLN

Prace przy produkcji umywalek i brodzików
"KARMELIT l. KACZMAREK I J.KACZMAREK" SP.J. SUCHY LAS - 2016-03-02 - Buszewo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta; ekspozycja towaru; sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Szamotuły (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

Wykonywanie elementów konstrukcji domów w szkielecie drewnianym na hali produkcyjnej.Montowanie elementów budynku na placu budowy.
"MEFRA BAU SYSTEM" SP.Z O.O - 2017-05-24 - Szamotuły (wielkopolskie)

ASYSTENT SPEDYTOR - od 3 500 PLN

Pomoc biurowa
PHU MIRPOL MIRELA LACH - 2016-03-16 - Wilczyna (wielkopolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 500 PLN

Aktywne poszukiwanie klienta, dbanie o relacje z dotychczasowymi klientami.Miejsce pracy: Wrocław i okolice (biuro: ul. Hubska 52-54 i praca w terenie). Pracodawca zapewnia szkolenie, nie zapewnia narzędzi do pracy (telefon, komputer itp.). Oferta dostępna w sali E. Kontakt kandydatów z pracodawcą: jaroslaw.sobczak (at) port.allianz.pl
Towarzystwo Ubezpieczeń ALLIANZ ŻYCIE POLSKA S.A. - 2015-11-04 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENT ARCHITEKTA - od 1 750 PLN

Asystent architekta
kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Szamotuły (wielkopolskie)

Z-CA KIEROWNIKA SKLEPU - od 2 450 PLN

Obsługa klienta w sklepie spożywczym
PSS "SPOŁEM" WRONKI - 2016-03-07 - Wronki (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Praca w zawodzie elektryk
ELMAR Akacki Marcin - 2016-05-06 - Jastrowo (wielkopolskie)

STOLARZ - od 3 000 PLN

Prace stolarskie
Mikołaj Bogajewicz INTERIOR Sp. z o.o. - 2017-03-09 - Pniewy (wielkopolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 000 PLN

zawieranie umów ubezpieczeniowych OC graniczne
Podborożny Edward Kantor Wymiany Walut - 2017-05-19 - Korczowa (podkarpackie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

Rejestracja pacjentów; pomoc w gabinecie stomatologicznym; dbałość o porzadek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Szamotuły (wielkopolskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

Produkcja mebli tapicerowanych
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Duszniki (wielkopolskie)

KELNER/KABARMAN/KA - od 2 000 PLN

Przyjmowanie zamowień; dbanie o wizerunek sali; dobre relacje z klientem; utrzymanie porządku w miejscu pracy
SPORTS CAMPS IWONA GRZYMEK - 2016-04-18 - Wronki (wielkopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-05-16 - Wronki (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 15 PLN

Kontrola wydatków; przygotowanie budżetów; przygotowanie raportów działów; analiza profilu firmy; współtworzenie planów oszczędnościowych
WORK SERVICE S.A. - 2017-02-22 - Wronki (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIURA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

wystawianie i wprowadzanie faktur, kupowanie sprzetu biurowego, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Wronki (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 997,4 PLN

Prace ogólnobudowlane.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Dębina (wielkopolskie)

FRYZJER / KA DAMSKO-MĘSKI - od 1 000 PLN

Prace w salonie fryzjerskim
PHU WALDEMAR SZYMAŚ - 2017-05-08 - Szamotuły (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość