Praca AGENT NIERUCHOMOŚCI Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: AGENT NIERUCHOMOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: pozostali agenci i administratorzy nieruchomości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oferta stażu na osobę wskazaną

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali agenci i administratorzy nieruchomości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

kierowanie pojazdem na trasach międzynarodowych, załadunek i rozładunek towarów, zabezpieczenie towarów, obsługa agregatów i drukarek w chłodniach samochodowych, dbanie o skład ciężarowy
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Biała Podlaska (lubelskie)

OPERATOR ŻURAWIA - od 1 850 PLN

prace związane z gospodarką leśną
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Prostynia (zachodniopomorskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Pajęczno (łódzkie)

MONTER WENTYLACJI - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MALARZ - TYNKARZ/ RENOWATOR - od 3 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Warszawa (mazowieckie)

BROKER INFORMACJI - od 1 600 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie wietnamskiego prezesa, sporządzanie raportów i baz danych potrzebnych do efektywnego funkcjonowania wietnamskiej firmy
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace remontowe i rozbiórkowe dróg i placów;prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Głogów (dolnośląskie)

MONTER - POMOCNIK MONTER - od 12 PLN

czynności pomocnicze przy montazu instalacji wentylacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Białystok (podlaskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Praca fizyczna, obsługa stołu montażowego, montaż mebli.
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Borowina Sitaniecka (lubelskie)

PRACOWNIK REMONTOWO-BUDOWLANY - od 925 PLN

1. Malowanie, kładzenie gładzi.2. Tynkowanie.3. Zabudowa gipsowo-kartonowa.4. Układanie glazury, terakoty.5. Podwieszanie sufitów.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Piątek (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

przewóz towarów Polska, Kraje Europy,ładunek i załadunek.
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Łodygowice (śląskie)

KUCHARZ - do 2 000 PLN

Obróbka produktów i przygotowanie posiłków (pełne obowiązki).
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wykształcenie średnie mile widziane handlowe, doświadczenie bez znaczeniaPrzyjmowanie towaru, fakturowanie, tworzenie ofert
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przyjmowanie towaru, metkowanie obsługa klienta. Przygotowanie towaru do promocji, ekspozycja. Nauka obsługi komputera, drukarki fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN I ANIMATOR ZABAW DLA DZIECI - od 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi, animacja zabaw, gier, organizowanie imprez okolicznościowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Chłopice (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

NAUKA: OBSŁUGI URZĄDZEŃ BIUROWYCH, PROWADZENIA REJESTRU KORESPONDENCJI, PROWADZENIA KALENDARZA SPOTKAN, OBSŁUGI SEKRETARIATU
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Konin (wielkopolskie)

MECHANIK-OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Piława Górna (dolnośląskie)

KRAWIEC - 1 850 - 2 000 PLN

Zszywanie, obszywanie na maszynie krawieckiej elementów z tkanin i skór
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Warzno (pomorskie)

SPRZEDAWCA - KELNER - od 2 050 PLN

Sprzedaż ciast, obsługa klienta, przygotowywanie deserów, kawy.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Golina (wielkopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Żuromin (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

naprawa maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Piotrowiec (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK CUKIERNIKA K/M - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 388 PLN

przygotowanie projektów i stylizacji fryzjerskich, posługiwanie się mikrokamerą, zabiegi typu renev, keratynowe prostowanie włosów, tworzenie wzorków we włosach, przedłużanie i zagęszczanie włosów, umbre, balejaż, flomebajage, czesanie, modelowanie, tworzenie upięć, podpięć na wesela, komunie itp., cięcie "na tępo, na pióro", punktowanie, strzyżenie niestopniowane, cieniowanie, pikowanie, separowanie, koloryzacja włosów metodą światłocienia, makijaż włosów, koloryzacja zmywalna
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Zielona Góra (lubuskie)

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH - od 1 850 PLN

WYSTAWIANIE OFERT, NEGOCJACJE CENOWE, LOGISTYKA I TRANSPORT ZAMÓWIONYCH TOWARÓW, UDZIAŁ W TARGACH LUB KONFERENCJACH, WIZYTY U KLIENTÓW, ROZMOWY Z KONTRAHENTAMI, POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW, PAKOWANIE TOWARU;WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE TECHNICZNE, PRAWO JAZDY KAT.B, ZNAJOMOŚĆ PODSTAWOWYCH INFORMACJI NA TEMAT BUDOWY POMP, SILNIKÓW, URZĄDZEŃ, MIN. 1 ROK PRACY W JEDNEJ FIRMIE, DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO LUB ROSYJSKIEGO;
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Szczecin (zachodniopomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

szalunkowanie w celu wykonywania konstrukcji żelbetowych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Stara Rokitnia (lubelskie)