Praca Administrator systemu ERP Centrala Złotów Media Expert

Nazwa stanowiska: Administrator systemu ERP

Miejscowość: Centrala Złotów

Województwo: wielkopolskie

Powiat: pilski

Data dodania ogłoszenia: 2016-01-07

Wymagania dla kandydatów:
wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne, ewentualnie ostatni rok studiów;
znajomość MS SQL Server;
biegła umiejętność posługiwania się MS Excel;
umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów;
Mile widziane
doświadczenie w pracy z systemami ERP;
podstawy programowania (C#, VBA, T-SQL);

Oferowane korzyści:
ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności;
pracę w dużej stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
korzystne warunki zatrudnienia;
dobrą atmosferę pracy.

Zakres obowiązków:
monitorowanie poprawności pracy systemu ERP – ERPXL;
monitorowanie platform wymiany danych środowiska ERP z aplikacjami , w tym również z internetowymi (WebServices, IIS);
monitorowanie poprawności pracy synchronizacji danych pomiędzy ERP a innymi systemami;
diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w powyższych obszarach we współpracy z działami firmy oraz firmami zewnętrznymi;
administracja kontami użytkowników systemów ERP, MS SQL, …
diagnoza i rozwiązywanie problemów z aplikacjami klienckimi systemu ERP;
przygotowywanie raportów z danymi dla innych działów, eksport i import danych z i do systemu;
weryfikacja spójności danych w systemie ERP;
szkolenia pracowników końcowych w aplikacjach klienckich;

Pracodawca: Media Expert