Praca ADMINISTRATOR SERWERÓW MIDDLEWARE Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
- praca w ramach globalnego zespołu wsparcia- obsługa incydentów w obszarze infrastruktury IT- współpraca z dostawcami i innymi zespołami w celu diagnozy incydentów i problemów- wsparcie strategicznych projektów IT

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 17 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR SERWERÓW MIDDLEWARE

Data zakończenia pracy: 31.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
UMIEJĘTNOŚĆ PISANIA SKRYPTÓW (SHELL, PERL)ZNAJOMOŚĆ NARZĘDZI MONITORUJĄCYCH (PATROL) DOŚWIADCZENIE Z WEBSPHERE APPLICATION SERVER (V6/7/8/8.5) ORAZ PLATFORMAMI UNIX I WINDOWS DOŚWIADCZENIE W PRACY Z IBM MQ (V 7,8) ZNAJOMOŚĆ JBOSS EAP I WEBLOGIC

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie