Praca WOŹNA PRZEDSZKOLNA / OSOBA SPRZĄTAJĄCA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Utrzymanie czystości w budynku przedszkola. Pomoc w wydawaniu posiłków i karmieniu dzieci. Utrzymanie czystości w ogrodzie przedszkolnym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 875 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: WOŹNA PRZEDSZKOLNA / OSOBA SPRZĄTAJĄCA

Data zakończenia pracy: 31.08.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie dowolne, niewymagane doświadczenie, dobra organizacja pracy, umiejętność planowania zadań, odpowiedzialność, rzetelność i precyzja

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015