Praca SPRZEDAWCA Stara Wieś kontakt przez PUP

Stanowisko: SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Sprzedawca

Data publikacji: 2015-12-15

Lokalizacja: Stara Wieś (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stara Wieś, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stara Wieś

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzozowski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa kas fiskalnych

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, handlowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Rynek 9, 36-200 Brzozów, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracy.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: brzozowski

Gmina pracodawcy: Brzozów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzozów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*