Praca SPRZEDAWCA Iława kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 01.03.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 8B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Wykonywanie prac ziemnych, wykonywanie prac wykończeniowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Włodawa (lubelskie)

PILARZ - 997,4 PLN

pilarz
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Busina (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 900 PLN

Przygotowanie posiłków.Pracodawca zapewnia szkolenie.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Otmuchów (opolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Bielsko-Biała (śląskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

praca barmana
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

manicure,pedicure,henna,zabiegi pielęgnayjne na twarz
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Zgierz (łódzkie)

OPIEKUN W ŻŁOBKU M/K - od 1 850 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

kelner
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Szadek (łódzkie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - do 925 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Chorzów (śląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Przybędza (śląskie)

ELEKTROMONTER - od 1 900 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Bydlin (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

rozładunek i załadunek, transport towarów do wskazanych klientów na terenie województwa warmińsko-mazurskiego
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

POMOC NAUCZYCIELA (STAŻ FP) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami sprawowania opieki nad dziećmi podczas spacerów, zabaw ruchowych w ogrodzie oraz na terenie placówki i inne
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 997,4 PLN

-obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Piaski (lubelskie)

POMOCNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pomoc w pracach biurowo-administracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Wronki (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIEŻAROWYCH - do 2 000 PLN

naprawa samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Chorzów (śląskie)

LAKIERNIK MEBLOWY - od 3 000 PLN

WYKONYWANIE LAKIEROWANIA ELEMENTÓW MEBLOWYCH NA WYSOKI POŁYSKWYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, STAŻ PRACY 3 LATA, UMIEJETNOŚĆ LAKIEROWANIA
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Szczecin (zachodniopomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

obsługa pacjenta w poradniach specjalistycznych
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Płońsk (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Świebodzin (lubuskie)

KUCHARZ-PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY KEBAB - 2 000 - 3 000 PLN

przygotowywanie dań typu kebab, dbania o higienę na stanowisku
FHU "GO" Szybowska Małgorzata - 2016-06-14 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

zapoznaknie się z przepisami BHP,nauka obsługi maszyn i urządzeń piekarniczych, uczestniczenie w procesie produkcji pieczywa na liniach produkcyjnych,
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Gorlice (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, rozbiórkowe, pomoic przy załadunku oraz rozładunku samochodów dostawczych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Krosno (wielkopolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

Pracownik kancelaryjny
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Trześniów (podkarpackie)

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG - od 2 750 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Warszawa (mazowieckie)

SZWACZKA RĘCZNA - od 1 850 PLN

szycie, zaklejanie szwów
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Potęgowo (pomorskie)

Wybierz miejscowość