Praca SPECJALISTA DO SPRAW ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH Suwałki Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach

Szpitalna 60, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie i prowadzenie postepowań o udzielanie zamówień publicznych, opracowywanie projektów SIWZ, udział w pracach komisji przetargowej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: SPECJALISTA DO SPRAW ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Suwałki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Suwałki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Suwałki

Zawód: specjalista do spraw zamówień publicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 400 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Specjalista do spraw zamówień publicznych (wymagany staż - lata: 2)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: wyższe (w tym licencjat), budowlane

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_2: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane dwuletnie doświadczenie w zakresie zamówień publicznych. Prefereowane wykształcenie prawnicze, ekonomiczne lub budowlane.

Nazwa pracodawcy:
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, list motywacyjny, dok. potwierdzająca wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Suwałki

Gmina pracodawcy: Suwałki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Suwałki

Ulica pracodawcy: Szpitalna

Numer budynku pracodawcy: 60

Profil działalności pracodawcy: Działalność szpitali

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw zamówień publicznych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015