ROBOTNIK PLACOWY Kikół oferta pracy kontakt przez PUP

Stanowisko: ROBOTNIK PLACOWY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: ROBOTNIK PLACOWY

Data publikacji: 2016-04-08

Lokalizacja: Kikół (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kikół, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ROBOTNIK PLACOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kikół

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lipnowski

Zawód: robotnik placowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: lipnowski

Gmina pracodawcy: Lipno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipno

Adres strony pracodawcy: www.kikol.pl

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: administracja samorządowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: robotnik placowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ŚLUSARZ - od 2 300 PLN

czyszczenie i szlifowanie materiałów,wiercenie otworów,prace przygotowawcze do dalszego procesu produkcji
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK DROGOWY - do 2 000 PLN

Robotnik drogowy
kontakt przez PUP - 2017-07-29 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Porządkowanie terenów zewnętrznych
Zakład Sprzątania WnętrzJózef Jankowski MOP 83 Sp. z o.o. - 2017-02-17 - Lębork (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Sejny (podlaskie)

POMOCNIK MONTERA - od 14,88 PLN

-montaż części,-kontrola jakości produktu,-pomocnicze prace fizyczne
Randstad Polska Sp. z o.o. - 2016-11-17 - Stanowice (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 100 PLN

1. Prace porządkowe na terenie Stadionu Miejskiego - sprzątanie oraz przygotowanie do sezonu rozgrywek sportowych.2. Prace porządkowe w Parku Miejskim - wszelkie prace związane z przygotowaniem zieleni i rabatek przed okresem wiosenno - letnim. Uporządkowanie alejek, grabienie liści.3. Prace porządkowe na terenie Miasta Górowo IŁ. ( tj. zamiatanie chodników).4. Wszelkie prace porządkowe na kąpielisku miejskim.5. Prace porządkowe przy skate parku i korcie tenisowym.6. Prace porządkowe przy ścieżce rowerowej wzdłuż rzeki ,, Górowskiej"
kontakt przez PUP - 2018-07-04 - Górowo Iławeckie (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 13 PLN

koszenie trwa i utrzymanie porządku na terenie zakładu pracy
Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej ALBA sp. z o.o. - 2017-04-28 - Chorzów (śląskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2018-02-22 - Lubowidz (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

race porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Jedwabno (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

przeładunek towarów; wykładanie; pakowanie i zabezpieczanie towarów,
WORK4EU Sp. zo.o. - 2017-06-08 - Opole (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 2 000 - 2 200 PLN

wykonywanie prac porządkowych na terenie hali produkcyjnej, sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych.
CLAR SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-04-10 - Polkowice (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 700 PLN

Pomoc przy wydawaniu i przyjmowaniu towarów
kontakt przez PUP - 2018-04-03 - Giżyce (mazowieckie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2018-04-06 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - PRZUCZENIE DO ZAWODU ZBROJARZ - od 3 493,21 PLN

PRZYUCZENIE DO PRACY W ZAWODZIE ZBROJARZ WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE,
HURTOSTAL 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK POMOCNICZY- SPRZĄTACZKA - od 2 200 PLN

Sprzątanie i utrzyamnie czystości pomieszczeń biurowych, mycie okien w pomieszczeniach biurowych, socjalnych, mycie płytek ściennych i podłogowych, sprzątanie obejścia- uwuwanie śmieci wokół budynku biurowego
Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie "PZZ" w Stoisławiu S.A. - 2017-10-17 - Stoisław (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 100 PLN

robot remontowo- buowlane domów miszkanych. budynków , róznych instytucji i przuynależnej do niej infrastruktury
kontakt przez PUP - 2018-06-07 - Głogów (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY-KONSERWATOR (116J) - od 768 PLN

Konserwacja budynku, drobne prace naprawcze, malarskie, prace ogrodowe inne prace zlecone przez dyrektora
Przedszkole nr 6 - 2016-02-22 - Otwock (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 2 400 PLN

prace ślusarskie
kontakt przez OHP - 2018-07-12 - Skroniów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

- przygotowywanie towaru do sprzedaży- przygotowywanie stanowiska pracy- obsługa kasy fiskalnej- doradztwo klientom- dbanie o porzadek w miejscu pracy
LPP RETAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2018-03-22 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

ROBOTNIK LEŚNY - 1 850 - 2 600 PLN

Prace leśne na terenie nadleśnictwa Lubin, Chocianów, koszenie traw kosa spalinową , prace pilarką.Możliwość zdobycia uprawnień na piły(koszty pokryje pracodawca).
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH MAŁGORZATA KARCZEWSKA - 2016-08-12 - Nowa Sól (lubuskie)

prace porzadkowe
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Młynary (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace drogowe Gorzów i okolice
PPU "DROGBUD" S.C. - 2016-04-08 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 17 - 24 PLN

Praca na budownie, wykonywanie izolacji, szalunków oraz prac wykończeniowych, lekka praca budowlana-zapewnienie pracodawcy
RG ARENA SP. Z O.O. - 2017-04-26 - Gdańsk (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace remontowo-budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Nowa Wieś Lęborska (pomorskie)

SERWISANT - do 2 500 PLN

Montaż i konserwacja maszyn siłowych, prace regeneracyjne na maszynach siłowych, naprawa lub wymiana uszkodzonych podzespołów w maszynach Cardio.Jedna zmiana 8:00-16:00, umowa na czas określony.
kontakt przez PUP - 2017-08-28 - Siechnice (dolnośląskie)

ROBOTNIK - od 2 000 PLN

sprzątanie płyty głównej i pomocniczej targowiska sprzątanie parkingów wokół targowiska-zamiatanie,usuwanie odpadów,ładowanie śmieci do kontenerów
OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W STAROGARDZIE GDAŃSKIM - 2017-05-05 - Starogard Gdański (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 4 000 PLN

Wykształcenie i doświadczenie: brak wymagań; prawo jazdy kat. B mile widziane; chęci do pracy; roboty ziemne; miejsce pracy: Gliwice i okolice;
"DOMINO" PPHU WÓJCIK EDWARD - 2017-10-12 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C - od 3 500 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C
PHU ALDO Technika Grzewcza Sławomir Wiśniewski - 2018-02-07 - Szepietowo (podlaskie)