POZOSTALI ELEKTRYCY BUDOWLANI I POKREWNI Wyrzysk oferta pracy kontakt przez PUP

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: POZOSTALI ELEKTRYCY BUDOWLANI I POKREWNI

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: oferta stażu dla wskazanego kandydata: nauka i pomoc wiercenia otworów pod puszkami, osadzenie puszek, układanie przewodów na ścianach

Data publikacji: 2016-04-15

Lokalizacja: Wyrzysk (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wyrzysk, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
oferta stażu dla wskazanego kandydata: nauka i pomoc wiercenia otworów pod puszkami, osadzenie puszek, układanie przewodów na ścianach

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: POZOSTALI ELEKTRYCY BUDOWLANI I POKREWNI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wyrzysk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pilski

Zawód: pozostali elektrycy budowlani i pokrewni

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: gimnazjalne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

al.Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do odbycia stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: pilski

Gmina pracodawcy: Piła

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piła

Ulica pracodawcy: al.Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali elektrycy budowlani i pokrewni

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy