Praca PIEKARZ CIASTOWY, STOŁOWY, PIECOWY (PIEKARNIA LUTOMIERZ) Lutomierz GMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH

Miejsce pracy:
57-200 Lutomierz, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
OBRABIANIE KĘSÓW CIASTA, PRODUKOWANIE CHLEBA, BUŁEK

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 8,1 - 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: PRACA NOCĄ 19 00-3 00

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska:
PIEKARZ CIASTOWY, STOŁOWY, PIECOWY (PIEKARNIA LUTOMIERZ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lutomierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stoszowice

Zawód: piekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 8,1 - 10 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 29.01.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Piekarz*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
DOŚWIADCZENIE ZAWODWE W PRACY W PIEKARNI LUB PRZYUCZENIE W TYM ZAWODZIE

Nazwa pracodawcy:
GMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

1 Maja 25, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + Świadectwa pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, Godziny : PO UPRZEDNIM KONTAKCIE TELEFONICZNYM

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: ząbkowicki

Gmina pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 25

Profil działalności pracodawcy:
SPRZEDAŻ DETALICZNA W NIE WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI,NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: piekarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015