Praca MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH Kielce Przedsiębiorstwo Robót Montażowo Inwestycyjnych Promontin sp zo.o.

Warszawska 312, 25-414 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Montaż konstrukcji stalowych, przygotowywanie oraz spawanie, konstrukcji, sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań, samodzielność w działaniudodatkowe informacje : gotowość do podjęcia pracy w delegacji (zapewnienie zakwaterowania) Firma oferuje: pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego , szkolenia, zdobywanie nowych uprawnień, atrakcyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: monter konstrukcji stalowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Gotowość do pracy na terenie całej Polski, umiejętność profesjonalnego spawania będzie dodatkowym atutem Udokumentowane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku - min. 2 lata

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Robót Montażowo Inwestycyjnych Promontin sp zo.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: e-mail: rekrutacja (at) promontin.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 312

Profil działalności pracodawcy:
Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane.

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: monter konstrukcji stalowych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.11.2015