Praca MONTER ELEKTRYK Brodnica "SOCHA Signage" Sp. z o.o.

Podgórna 82a, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie i montaż wiązek elektrycznych w wyrobach, podłączanie instalacji zasilania, montaż źródeł światła, montaż i podłączanie elementów elektroniki.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: MONTER ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brodnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brodnica

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 31.01.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: elektryk

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie min. zawodowe elektryczne, kierunek elektryka, wymagane 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka, umiejętności elektryczne

Nazwa pracodawcy: "SOCHA Signage" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP + CV i list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Brodnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brodnica

Adres strony pracodawcy: www.sochasignage.com

Ulica pracodawcy: Podgórna

Numer budynku pracodawcy: 82a

Profil działalności pracodawcy: Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.11.2015