Praca KUCHARZ Głogów kontakt przez PUP

Stanowisko: KUCHARZ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków,sprzedaż i wydawanie posiłków

Data publikacji: 2017-05-24

Lokalizacja: Głogów (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
przygotowywanie posiłków,sprzedaż i wydawanie posiłków

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KUCHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głogowski

Zawód: kucharz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 28.11.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Piaskowa 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: głogowski

Gmina pracodawcy: Głogów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głogów

Ulica pracodawcy: Piaskowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kucharz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ASYSTENT DORADCY KLIENTA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 300 PLN

Produkcja wanien, praca w dziale termoformowania wanien
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu dostawczego
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Kolbuszowa (podkarpackie)

KIEROWCA - BRUKARZ - do 1 850 PLN

Układanie kostki brukowej, montaż prefebrykatów betonowych, wyznaczanie tras chodników i ścieżek, przygotowywanie podłoża pod chodniki i drogi, układanie kostki betonowej i graniotowej, dowóz kostki oraz urządzeń, np. zagęszczarki na budowę
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Zakrze (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

Prace budowlane, prace murarskie, pomoc w tynkowaniu , wykonywanie różnych prac pomocniczych budowlanych - fizycznych.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Częstochowa (śląskie)

MŁODSZY HANDLOWIEC - od 2 500 PLN

Obsługa klientów, bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych, koordynacja wysyłek i działań logistycznych.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Błachów (opolskie)

PAKOWACZ - od 13 PLN

Czynności pomocnicze przy pakowaniu, kompletacja towaru.
kontakt przez PUP - 2017-09-12 - Łódź (łódzkie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Lipsko (mazowieckie)

POKOJOWA - od 1 900 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Słupsk (pomorskie)

KIEROWCA/MAGAZYNIER - OSOBY DO 30 ROKU ŻYCIA - od 2 000 PLN

załadunek, rozwózka towaru samochodem ciężarowym do 3,5 tony
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Namysłów (opolskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - od 2 000 PLN

sprzątanie obiektów biurowych, handlowych, hotelowych, produkcyjnych na terenie Warszawy. Z uwagi na możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracodawca daje możliwość ustalenia wybranej lokalizacji na spotkaniu)
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN - WTRYSKARKI - od 1 850 PLN

Podstawowa obsługa wtryskarek, konfekcjonowanie towaru, układanie towaru w wyznaczonych miejscach, oklejanie opakowań, przygotowanie surowca do produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Gdynia (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Chociwel (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

zakres prac ogólnobudowlany
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Bolesławiec (dolnośląskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA IT - od 8 200 PLN

Techniczne wsparcie dla klienta w języku angielskim - rozwiązywanie problemów technicznych i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Monitorowanie sieci pod względem bezpieczeństwa transakcji, planowanie i opracowywanie zmian w funkcjonujących systemach informatycznych, analizowanie i ocenianie parametrów technicznych projektów i rozwiązań informatycznych.Cu, Sala H
kontakt przez PUP - 2017-08-29 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 300 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Wykonywanie usług fryzjerskich strzyżenie, koloryzacja, czesanie, upięcia okazjonalne
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Stryszów (małopolskie)

PRACE INTERWENCYJNE - PRACOWNIK BUDOWLANY (UZUP. UM. 40/2016 ) - do 1 850 PLN

prace pomocnicze murarskie, tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgpdnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

PAKOWACZ - do 15 PLN

Czynności pomocnicze w kompletowaniu zamówień, pakowanie, sortowanie, oklejanie opon, praca ze skanerem. Umowa zlecenie, min. 80 h w m-cu, dyspozycyjność w godz. 6:00-14:00-22:00-6:00
kontakt przez PUP - 2017-08-14 - Siechnice (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- sporządzanie pism do klientów;- sporządzanie umów handlowych;- prowadzenie rozmów z klientami.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Oświęcim (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Gniezno (wielkopolskie)

MONTER/KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH - od 1 100 PLN

MONTAŻ, DEMONTAŻ ORAZ KONSERWACJA URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCHWYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE TECHNICZNE, UMIEJĘTNOŚC CZYTANIA RYSUNKÓW TECHNICZNEGO, UPRAWNIENIA SEP DO 1KV, STAŻ PRACY 2 LATA W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FRYZJER (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Krosno (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie towaru i ekspozycja towaru na sali sprzedażowej.
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SZTUKATOR - od 1 850 PLN

Powlekanie listew styropianowych i zbrojenie siatką. Konserwacja, naprawa lub odtwarzanie brakujących bądź zniszczonych elementów sztukatorskich. Wykonywanie modeli, form, gotowych detali sztukatorskich. Przygotowanie powierzchni elementów do konserwacji.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Gródek (lubelskie)