Praca KIEROWCA - DOSTAWCA KAT." B" + "C"- 531 Namysłów TRANS-WOD SYLWESTER GŁĄB NAMYSŁÓW

Oławska 27, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Dostarczanie towarów do klienta ( teren kraju).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Dodatkowo premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA - DOSTAWCA KAT." B" + "C"- 531

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Namysłów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: namysłowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Namysłów

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: mile widziane doświadczenie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: mile widziane prawo jazdy kat C

Nazwa pracodawcy: TRANS-WOD SYLWESTER GŁĄB NAMYSŁÓW

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv- wysyłać : s.glab (at) trans-wod.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: namysłowski

Gmina pracodawcy: Namysłów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Namysłów

Ulica pracodawcy: Oławska

Numer budynku pracodawcy: 27

Profil działalności pracodawcy: Q TRANSPORT

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego