Praca KIEROWCA - DOSTAWCA DAŃ GOTOWYCH Rawicz PPHU ANGELLO SC Izabela Osiewicz Marek Osiewicz

GRUNWALDZKA 56, 63-900 Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: dowóz dań do klienta

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa

Nazwa stanowiska: KIEROWCA - DOSTAWCA DAŃ GOTOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rawicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rawicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rawicz

Zawód: dostawca potraw

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Znajomość ulic Rawicza

Nazwa pracodawcy: PPHU ANGELLO SC Izabela Osiewicz Marek Osiewicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dokumenty aplikacyjne

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: od zaraz

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: rawicki

Gmina pracodawcy: Rawicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rawicz

Ulica pracodawcy: GRUNWALDZKA

Numer budynku pracodawcy: 56

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Zawód wykonywany przez pracownika: dostawca potraw

Podobne oferty pracy

KIEROWCA KAT. C - od 2 000 PLN

dystrybucja art.mleczarskich
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA RAWICZ - 2016-10-27 - Rawicz (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 250 PLN

PROWADZENIE SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO, ZABEZPIECZENIE POWIERZONEGO TOWARU, DOPILNOWANIE PRAWIDŁOWEGO WYPEŁNIANIA DOKUMENTÓW MIN. DOKUMENTY CMR, LISTY PRZEWOZOWE, ZNAJOMOŚC CZASU PRACY KIEROWCY
Beata Michalska PHU PABAX - 2016-05-20 - Rawicz (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Praca w dziale ksiąg handlowych, weryfikacja i księgowanie dokumentów, dekretacja, ustalanie zaliczek na podatki
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Rawicz (wielkopolskie)

ASYSTENT DYREKTORA DS SPRZEDAŻY - od 2 500 PLN

tworzenie raportów sprzedaży, obsługa klienta, wspieranie działu handlowego w codziennych działaniach, budowanie pozytywnego wizerunku marki, prowadzenie bazy klientów, realizowanie zadań delegowanych przez dyrektora sprzedaży
EGGS PRODUCT GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH zoo - 2016-03-21 - Żylice (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 2 000 PLN

transport towaru w kraju
ROMOS Sp. z o.o. - 2016-03-21 - Rawicz (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

budownictwo drogowe, prace ziemne, brukarskie
GEO - BUD JACEK SZAFRAŃSKI - 2016-07-11 - Rawicz (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZYRODY - od 2 265 PLN

Obowiązki nauczyciela przyrody
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Rawicz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sklep monopolowy
SYSTEM SP. J. A.T. Skowrońscy, T.HNIDZIEJKO - 2016-06-08 - Rawicz (wielkopolskie)

KIEROWNIK KAWIARNI - od 2 800 PLN

BIEŻĄCA OBSŁUGA KAWIARNI, PLANOWANIE PRACY ZESPOŁU, ORGANIZACJA I NADZÓR SPRZEDAŻY W KAWIARNI,ROZLICZANIE CZASU PRACY, DBANIE O JAKOŚĆ PRODUKTÓW, OTWIERANIE I ZAMYKANIE KAWIARNI, ROZLICZANIE DZIENNEJ SPRZEDAŻY I GOTÓWKI, WYKONYWANIE REMAMENTÓW, WYLICZNIE WSKAŹNIKÓW SPRZEDAŻY.
DOM KULTURY W RAWICZU - 2015-11-24 - Rawicz (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI/ELEKTRYK - od 2 000 PLN

prace elektryczneprace produkcyjneprace konserwacyjne
Browary Regionalne Jakubiak Sp. z o.o - 2016-01-08 - Bojanowo (wielkopolskie)

Vendorski Doradca Leasingowy (ds Agro biznesu) -

Już dziś odwiedź naszą stronę internetową, dowiedz się więcej i przekonaj Nas, że właśnie CIEBIE SZUKAMY. www.leasing24.pl Potrzebujemy Cię, bo: masz doświadczenie w mobilnej i aktywnej sprzedaży usług finansowych (szczególnie mile widziane w obszarze produktów finansowych, leasingowych lub w sprzedaży u producentów, dostawców, dealerów pojazdów, maszyn budowlanych czy urządzeń rolniczych)
BZ WBK Leasing S.A. - 2016-08-11 - Rawicz (wielkopolskie)

ŚLUSARZ/SPAWACZ - od 1 850 PLN

prace ślusarskie i spawalnicze - możliwość przyuczenia
ARMASZ - ARKADIUSZ LECIEJEWSKI - 2016-07-12 - Pakosław (wielkopolskie)

inspektor weterynaryjny -

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Rawiczu Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: inspektor weterynaryjny Powiatowy Inspektorat Weterynarii ul. Kopernika 8 63-900 Rawicz Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: nadzór nad warunkami weterynaryjnymi pozyskiwania, przetwarzania i wytwarzania żywności pochodzenia zwierzęcego oraz badania jakości zdrowotnej tej żywno
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-10-14 - Rawicz (wielkopolskie)

FRYZJER/KA - od 1 850 PLN

praca w salonie fryzjerskim
P.H.U. "STAŚKIEWICZ" GRAŻYNA STAŚKIEWICZ RAWICZ - 2016-06-13 - Rawicz (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż detaliczna, wykładanie towaru, dbanie o czystość,
GRAŻYNA KOLIBABKA SKLEPY GRAND - 2016-09-12 - Konary (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

monraż, pakowanie kartonów, rozdzielanie części mechanicznych wyprodukowanych produktów
LEO TRAILER OARTS POLAND SP ZOO - 2016-05-23 - Rawicz (wielkopolskie)

MONTER PANELI PODŁOGOWYCH I DRZWI - od 3 000 PLN

montaż paneli podłogowych i drzwi u klienta
KAROL PIETRZAK MAT-BUD - 2016-06-21 - Rawicz (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 2 265 PLN

Obowiązki nauczyciela anglisty
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKA - 2016-02-04 - Rawicz (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 1 850 PLN

- prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,- naliczanie wynagrodzeń,- prowadzenie rozliczeń z ZUS, Urzedem Skarbowym, GUS,
ODLEWNIA-RAWICZ SP. Z O.O. W UPADŁOŚCI UKŁADOWEJ - 2016-11-18 - Rawicz (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Pomoc przy wykonywaniu prac hydraulicznych (ułożenie rur), ręczny transport materiałów,wykucia
MACIEJ STAM MBUD KOMPLEKSOWA OBSŁUGA BUDOWNICTWA - 2016-08-08 - Masłowo (wielkopolskie)

KELNER/KA - 13 - 15 PLN

obsługa klientów restauracji, podawanie potraw (Galeria Leszno)
STÓŁ RAWICKI WIESŁAW CHUDY - 2016-10-10 - Rawicz (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
WIKONT SP. ZOO - 2016-05-18 - Rawicz (wielkopolskie)

KRAWCOWA - od 1 750 PLN

szycie odzieży damskiej
A.D. FASHION Agnieszka Dworecka - 2015-11-17 - Rawicz (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja pojazdów mechanicznych
MIKOŁAJCZYK MACIEJ POL - MAL - 2016-03-14 - Izbice (wielkopolskie)

POMOCNIK BRUKARZ - od 1 850 PLN

prace brukarskie, możliwość przyuczenia
JAKUB WOLNY FIRMA USŁUGOWA - 2016-06-06 - Masłowo (wielkopolskie)

KORDYNATOR PROJEKTÓW - od 1 850 PLN

przygotowanie i monitoring harmonogramów realizacji projektów, przetwarzanie i archiwizacja dokumentacji projektów, wsparcie bieżące w realizacji projektów na potrzeby klientów spółki

POMOC KUCHNI - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Rawicz (wielkopolskie)

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-09-14 - Rawicz (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed