Praca KIEROWCA-DEZYNFEKTOR - (NR 1620) Komaszyce PPHU KOBRA DEZYNFEKCJA DEZYNSEKCJA DERATYZACJA BALCERZAK ARKADIUSZ

88-100 Komaszyce 30, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
usługi dezynfekcji i deratyzacji na terenie kraju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA-DEZYNFEKTOR - (NR 1620)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Komaszyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: inowrocławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Inowrocław

Zawód: pracownik deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: PRAWO JAZDY KAT. B*

Nazwa pracodawcy:
PPHU KOBRA DEZYNFEKCJA DEZYNSEKCJA DERATYZACJA BALCERZAK ARKADIUSZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Bulońska 14a/1, 80-288 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt z pracodawcą telefoniczny pod nr tel. 602 583 012

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Bulońska

Numer budynku pracodawcy: 14a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.05.2016