Praca KIEROWCA CIĘŻARÓWKI Zielona Góra kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA CIĘŻARÓWKI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: załadunek - rozładunek mięsa, prowadzenie transportu

Data publikacji: 2016-08-16

Lokalizacja: Zielona Góra (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
załadunek - rozładunek mięsa, prowadzenie transportu

Forma zatrudnienia: Umowa na czas wyk. określonej pracy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850 zł brutto + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĘŻARÓWKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zawodowe, 3 lata doswiadzenia zawodowego, prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy kod 95, świadectwo kwalifikacji, psychotesty

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

danePracodawcy_nrKraz: 13627

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Sucha Beskidzka (małopolskie)

POMOC KUCHARZA - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

Staż dla os. powyżej 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Miłki (warmińsko-mazurskie)

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

WPROWADZANIE FAKTUR HANDLOWYCH DO SYSTEMU, WYPISYWANIE FAKTUR SPRZEDAŻOWYCH, OBSŁUGA PROGRAMU HANDLOWO-KSIĘGOWEGO, OBSŁUGA SYSTEMÓW KURIERSKICH, OBSŁUGA SYSTEMÓW SKLEPÓW INTERNETOWYCH
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Cisek (opolskie)

- Zapoznanie się z zasadami BHP w zakładzie pracy - Zapoznanie się z organizacją, stanowiskiem pracy- Sprzątanie- wykładanie towaru- Prowadzenie obsługi klienta w zakładzie sprzedaży art. przemysłowych, spożywczych- Nauka, wykorzystanie kasy fiskalnej - Realizacje płatności gotówkowych / bezgotówkowych- Samodzielna obsługa klienta wraz z realizacją płatności z wykorzystaniem kasy fiskalnej - Pomoc przy pakowaniu, wydawaniu oraz odbiorze towarów z punktu sprzedaży- Dnie o uzupełnienie towarów na półkach- Składanie zamówień na dostawę towarów (spisywanie braku towarów)- Pomoc klientom przy wykładaniu towarów- Zapoznanie się z obsługą urządzeń technicznych wykorzystywanych na stanowisku pracy- Metkowanie towaru- Doradzanie i udzielanie informacji klientom na temat dostępnych artykułów
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Czeczewo (pomorskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

montaż, instalowanie, naprawa instalacji grzewczych oraz wod-kan, wymiana, naprawa i montaż urządzeń sanitarnych
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Gniezno (wielkopolskie)

ELEKTRYK- KONSERWATOR - od 2 100 PLN

konserwacja, naprawa urządzeń instalacji elektrycznej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej
kontakt przez PUP - 2017-05-02 - Dobra (łódzkie)

MONTER WYKONUJĄCY CZYNNOŚCI LOGISTYCZNE, KONFEKCYJNE, MONTERSKIE - od 1 850 PLN

proste prace manualne,składanie pralek i lodówek,kontrola jakości,prace produkcyjne
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Wronki (wielkopolskie)

HH/ SPRZEDAWCA (STAŻ POWER) E1/1 - 997,4 PLN

Zgodny z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Wałbrzych (dolnośląskie)

STAŻ- PRACOWNIK BARU OF. 736 - 997,4 PLN

wg. programu , staz dla osby po 30roku życia
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Namysłów (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsluga klienta , sprzedaż towaru , obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

SPRZEDAWCA NA TARGOWISKU / BAZARZE - od 1 000 PLN

sprzedaż towaru firmy na bazarach, wystawianie kientom rachunków lub faktur
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Kuźnice (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWO - ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

ZAPOZNANIE SIĘ Z PROGRAMEM SUBIEKT ORAZ ASORTYMENTEM MEBLARSKIM.NAUKA: OBSŁUGI KLIENTA INDYWIDUALNEGO I FIRM, ROBIENIA PRZYJĘĆ TOWARU, ROBIENIA ZAMÓWIEŃ.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Konin (wielkopolskie)

STAŻ/PO WER/ - OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

planowanie i organizacja zabaw
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Witnica (lubuskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Złotów (wielkopolskie)

KUCHARZ-PROGRAM DLA OSÓB DO 30 R.Ż. - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Karminek (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY-ROZŁADUNKOWY (50+) - od 2 000 PLN

przyjmowanie, układanie towarów, załadunek i rozładunek towarów u klienta i w magazynie firmy, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, przemieszczanie ręczne towarów
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Tarnów (małopolskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Białogard (zachodniopomorskie)

MENEDŻER PRODUKTU (PRODUCT MANAGER) - od 2 500 PLN

zarządzanie procesem sprzedaży, nadzór nad jej realizacją, podnoszenie efektywności, rozwijanie kontaktów handlowych, tworzenie sieci dystrybucji sprzedaży, obsługa klienta oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie towaru, wydawania towaru, przygotowanie dokumentów dostaw, wystawianie faktur, przecenianie towaru, układanie towaru, dbanie o porządek w magazynie
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - do 925 PLN

Specjalistyczne sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Susz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Pelplin (pomorskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

narzucanie tynków maszynowo na ściany i obrabianie ich do końcowego etapu
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Mława (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - do 1 850 PLN

sprzedaż paliw
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Przasnysz (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej, prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Olesno (opolskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - od 3 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem: wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe; umiejętności: znajomość techniki manualnego/automatycznego testowania aplikacji, znajomość języka HTML i Java Script, znajomość stosu TCP/IP; m.in. 2 lata doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku lub podobnym; znajomość języków obcych: biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego w mowie i piśmie. Ogólny zakres obowiązków: tworzenie aplikacji webowych i desktopowych, analiza funkcjonowania systemów IT, aplikacji webowych i desktopowych oraz w warstwie protokołów sieciowych, przygotowanie dokumentacji technicznej związanej z tworzeniem aplikacji i raportów, obsługa kontrahentów m.in. z Federacji Rosyjskiej, UE, USA i Kanady.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Lublin (lubelskie)

KASJER HANDLOWY- ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

wg załącznika
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Gać (kujawsko-pomorskie)