Praca KIEROWCA CIĘŻARÓWKI Ryczywół LECHO-TRANS Sp. z o.o.

Stanowisko: KIEROWCA CIĘŻARÓWKI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie pojazdu (ciągnik siodłowy+naczepa), rozładunek

Data publikacji: 2016-06-16

Lokalizacja: Ryczywół (wielkopolskie)

Pracodawca: LECHO-TRANS Sp. z o.o.

Mikołajczyka 20, 64-630 Ryczywół, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie pojazdu (ciągnik siodłowy+naczepa), rozładunek

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie brutto+dieta

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĘŻARÓWKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ryczywół

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ryczywół

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 16.06.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Uprawnienia ADR

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Nazwa pracodawcy: LECHO-TRANS Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Ryczywół

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ryczywół

Ulica pracodawcy: Mikołajczyka

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego