Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Zielona Góra kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: załadunek i rozładunek towaru, dostarczanie ładunków w wyznaczone miejsce

Data publikacji: 2016-07-11

Lokalizacja: Zielona Góra (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
załadunek i rozładunek towaru, dostarczanie ładunków w wyznaczone miejsce

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, minimum 5 lat doświadczenia, prawo jazdy kat CE, karta kierowcy, badania lekarski psychotesty, pozwolenie na przewóz rzeczy, podstawy języka niemieckiego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego