Praca KIEROWCA AUTOBUSU Orneta kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Orneta, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Kierowanie autobusem, przewóz osób

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 870 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Orneta

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lidzbarski

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 870 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs prawo jazdy kategorii D

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Dębowa 8, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: imienne skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: lidzbarski

Gmina pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Ulica pracodawcy: Dębowa

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.02.2016