Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Tenczynek BARAN TRANSPORT SPEDYCJA

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Wynagrodzenie: od 4 000 PLN

Zakres obowiązków: przewóz rzeczy materiały sypkie, silosy

Data publikacji: 2016-06-22

Lokalizacja: Tenczynek (małopolskie)

Pracodawca: BARAN TRANSPORT SPEDYCJA

Polna 18, 32-067 Tenczynek, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: ruch krajowy, wyjazd z bazy-Tenczynek godz 6.00

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tenczynek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krakowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krzeszowice

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. CE

Nazwa pracodawcy: BARAN TRANSPORT SPEDYCJA

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Mazowiecka 21, 30-019 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Mazowiecka

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy: FIRMA TRANSPORTOWA

Nazwisko osoby zgłaszającej: Monika Kanclerz

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 4 000 PLN

przewóz towarów na terenie kraju
PIL-TRANS FIRMA USŁUGOWO-TRANSPORTOWA Joanna Staniec - 2015-12-01 - Żdżary (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 850 PLN

praca w polu, pęczkowanie zieleniny
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Prusy (małopolskie)

ELEKTROMONTER/KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH - POMOCNIK - od 2 000 PLN

- pomoc elektromonterowi/konserwatorowi dźwigów osobowych (wind), - doświadczenie w branży nie wymagane w przypadku osób <30 lat, - pomoc przy przeglądach oraz montażu dźwigów, - po dwóch latach pracy możliowść awansu na stanowisko konserwator dźwigów osobowych po zdobyciu uprawnień UDT
ZAKŁAD ELEKTROMECHANICZNY MARIAN MŁYNARCZYK - 2017-04-21 - Rząska (małopolskie)

POZOSTALI ŚLUSARZE I POKREWNI - od 1 850 PLN

balustrady, konstrukcje schodów ze stali nierdzewnej i stali czarnej
Firma ANKORA sp. z o.o. - 2016-05-06 - Skawina (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

- obsługa urządzeń składających się na linie produkcyjne- bieżąca kontrola stanowiskowa realizowanych zleceń- realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
ALMUS Sp.z o.o. - 2016-05-04 - Słomniki (małopolskie)

PRACOWNIK STACJI PALIW (OBSŁUGA KLIENTA) - od 1 850 PLN

obsługa klientów stacji paliw, kasy fiskalnej, terminala, sprzedaż produktów, wystawianie faktur itp.
AUTO STOP Bary i Hotele Polskie Sp. z o.o. - 2016-04-06 - Morawica (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie na terenie Skawiny
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Skawina (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 000 PLN

dostarczanie towaru na terenie całego kraju,
Stanisław Nowak F.H.U. AGROMIX - 2016-04-27 - Rudno Górne (małopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI MEBLI - od 1 850 PLN

Obróbka części meblowych na maszynach wircąco-frezujących
CYPRYS PAWEŁ CUDZICH SPÓŁKA JAWNA - 2016-06-23 - Skawina (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 925 PLN

Wykładanie towaru na półki, praca przy kasie
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Bolechowice (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, układanie płytek
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Skawina (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 958 PLN

Transport drogowy towaró, załadunek i rozładunek towaru,bieżąca obsługa auta, system pracy 6 tygodni na 2 tygodnie odpoczynku.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Żywiec (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 920 PLN

obsługa ciągnika siodłowego w zakresie przemieszczania kontenerów na terenie terminala zgodnie z wytycznymi
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Gdańsk (pomorskie)

Przewóz towarów
Daniel Samoraj DANTEX - 2016-09-22 - Przęsławice (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 490 PLN

Obsługa wózków widłowych na magazynie. Praca na trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6) w Modlniczce.
WYG HR CONSULTING Sp. z o.o. - 2015-12-15 - Modlniczka (małopolskie)

OPERATOR MASZYN CNC - od 2 520 PLN

obsługa maszyn sterowanych numerycznie.
FREZWID Sp.j - 2016-03-01 - Skawina (małopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 500 PLN

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
PRZYCHODNIA RADZISZÓW s.c. Tomasz Bednarz, Anna Bednarz - 2017-05-16 - Radziszów (małopolskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 15 PLN

składanie ramek do zdjęć na linii produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2017-05-12 - Dziekanowice (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - do 6 000 PLN

Przewóz ładunków na obszarze Europy Zachodniej i Irlandii.
FEBO LOGISTIC SP. z o.o. - 2016-10-18 - Stojadła (mazowieckie)

TECHNIK OGRODNIK - od 2 200 PLN

Pomoc w realizacji programów hodowlanych realizowanych w Spółce. Prace przy wysiewie, pielęgnacji i zbiorze mat. hodowlanych ; prace przy omłocie i czyszczeniu nasion mat. hodowlanych.
Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Sp. z o.o. - 2017-02-06 - Raciborowice (małopolskie)

KIEROWNIK ZARZĄDZANIA ZMIANĄ ORGANIZACJI - od 24 583,33 PLN

Zarządzanie procesem zmiany w ramach Organizacji. Realizacja zadań związanych z zarządzaniem interesariuszami, ocena gotowości do zmiany i zarządzanie komunikacją w związku z transformacją, które będzie mieć miejsce w biurach ABB z wykorzystaniem narzędzi własnych i technologii HCL.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Zabierzów (małopolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Skawina (małopolskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

według stanowiska - budowa domów jednorodzinnych
Mirex Usługi Budowlane Józef Mirek - 2017-01-10 - Krzeszowice (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 003 PLN

Przewóz towarów na terenie UE
WADAM ADAM PINDEL WACŁAW GOŁDA Sp. Jawna - 2016-09-27 - Zator (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 200 PLN

zarzadzanie dokumentami, przygotowanie podstawowych dokumentów finansowo-księgowych, pism ,umów i aktów, znajomość przepisów oraz zasad BHP.
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Rusocice (małopolskie)

PIEKARZ-CUKIERNIK - 3 000 - 3 700 PLN

produkcja klusek, pizzy, zapiekanki
Snack-Bar-Pizza - 2016-07-13 - Skawina (małopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

obsługa firm w zakresie księgowości
Biuro Rachunkowe Koźbiał Katarzyna - 2016-07-14 - Kochanów (małopolskie)