Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Lubawa Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "CEZAR" Cezary Musiał

Miejsce pracy:
14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie przewozów zgodnie ze zleceniem w transporcie międzynarodowym na Europę Zachodnią, codzienna obsługa samochodu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 4 000 - 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: w tym dodatki

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-prowizyjny

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubawa

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 4 000 - 5 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs na przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. C i E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: aktualne badania psychologiczne.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "CEZAR" Cezary Musiał

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 8B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.11.2015