Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Lubawa AWM-TRANS GRYZ PIOTR

Mieszka I 8, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: transport towarów za granicą - Skandynawia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + diety

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Prowizyjny

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubawa

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy CE + uprawnienia do przewozu rzeczy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Istnieje możliwość przyuczenia kierowców bez doświadczenia w transporcie zagranicznym

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: AWM-TRANS GRYZ PIOTR

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 8B

Profil działalności pracodawcy: gastronomia

Nazwisko osoby zgłaszającej: Piotr Gryz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego