Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Krzynka ML TRANSPORT Sp. z o. o.

74-320 Krzynka 2, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Transport towarów samochodem ciężarowym powyżej 3,5 tony dopuszczalnej masy całkowitej na terenie Rosji, Ukrainy i Rumuni.Rozładunek i załadunek towarów. Czynności spedycyjne i codzienna obsługa pojazdów i przyczep.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 680 PLN

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krzynka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myśliborski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Barlinek

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 680 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
rosyjski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
rumuński, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2:
ukraiński, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Kwalifikacja wstępna kierowców

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: karta kierowcy

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: ML TRANSPORT Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, Skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: myśliborski

Gmina pracodawcy: Barlinek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krzynka

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego