Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Kluczewo Szabat Stefania

Gminna 7/2, 78-552 Kluczewo, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: - przewóz towarów- drobne naprawy taboru

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kluczewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czaplinek

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie.Umiejętności: załadunku i rozładunku towarów, sporządzanie dokumentacji przewozowej.Uprawnienia : prawo jazdy kat. C+ E.,ADRDoświadczenie zawodowe: min. 3 lata.Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Szabat Stefania

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Ulica pracodawcy: Starogrodzka

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego